Wpis z mikrobloga

@janushek: W sumie to na wykopie też widzialem same pozytywne opinie, chyba że mi coś umknęło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gram od wczoraj i z godziny na godzine wciąga coraz bardziej, dawno nie widzialem tak fajnie i płynnie poprowadoznej historii i lekkich, fajnych questów, nawet pobocznych
  • Odpowiedz
  • 1
@shitstormer: Wygląda fajnie, ale dwie stówy, to jednak ciut za dużo ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Samowski Też tak myślę. Ja kupie na jakiejś wyprzedaży na steam. Z tego co widziałem w sieci mimo że urokliwe to 100zl można dać ale nie 200.
  • Odpowiedz
@shitstormer: jest przyzwoicie, ale szczerze to lepiej bawię się w Elexie. Tam mimo dretwej walki lepsza atmosfera i prawdziwa eksploracja. Tutaj jest biednie w #!$%@?. Te korytarze to porażka
  • Odpowiedz
@shitstormer: Na razie zachwycony nie jestem. Początek był niezły ale im dalej tym gorzej, gra strasznie schematyczna i powtarzalna, questy mimo iż niektóre ciekawe, to w większości mam wrażenie że są takie same, lokacje i miasta tak samo copy/paste, kazdy budynek w środku wygląda tak samo. Podróżowanie bardzo nieintuicyjne i denerwujące. Gra wciąga rozbudowaną historią ale imo jest przeciętnie.
@StayOut: Tak samo, ELEX mimo wad przyssał mnie do
  • Odpowiedz