Wpis z mikrobloga

No i jest, kolejny dzien 8 godzin przy biurku gdzie czas sie dluzy bardziej niz kiedys w szkole... Ja nie wiem jak polaczki mogą czerpać radość z czegoś takiego. Zadupcać 40 lat z usmiechem na twarzy biorac po drodze kredyty splacajac je nie maja czasu na nic bo bombel sie zrobil przypadkiem albo specjalnie za namowa wscibskiej p0lki. Po pracy 4 pak, telewizor w tle i gotowanie / sprzatanie i zajmowanie sie p0lka ktora lezy i smierdzi albo bomblem ktory robi to samo tylko zamiast damskich obrazliwych krzykow wyje i placze jak zwierze. Jak mozna takie cos wytrzymywac, czy Ci ludzie sa nieswiadomi tego wszystkiego? Jak to dla nich moze byc normalne zycie? Przeciez to jest wegetacja tylko w sposob aktywny gdzie nie ma sie czasu nawet wyspac. Mam nadzieje ze cos sie zmieni bo jak sie nie zmieni to nie bedzie magika ale bedzie slina leciec i pusty wzrok na oddziale w Houston razem z Kononem i Majorem... #przegryw #p0lka #pracbaza
  • 25
  • Odpowiedz
@LowTestBoi To się nazywa wejście w polemikę. On przedstawił swój punkt widzenia, ja przestawiłem swój bo się z nim nie zgadzam. Na drodze wymiany poglądów ja, on bądź obaj możemy poszerzyć swój światopogląd o nowe spojrzenie. Komentarze nie służą tylko do poklepywania się po plecach. To o tyle zabawne że dla mnie właśnie dyskusja pozwala odpowiedzieć sobie na pytanie o sens życia, bo zawsze znajdzie się ktoś z nieznanym mi wcześniej punktem
  • Odpowiedz
@machinazaglady: dlatego sobie powiedziałem, że koniec, nie zamierzam tak żyć, idę do szkoły morskiej, opłynę cały świat, będę obcował z naturą i czuł że moja praca jest potrzebna bo przewożę świeże kontenery, węgiel z Mozambiku itd.
  • Odpowiedz