Wpis z mikrobloga

No i jest, kolejny dzien 8 godzin przy biurku gdzie czas sie dluzy bardziej niz kiedys w szkole... Ja nie wiem jak polaczki mogą czerpać radość z czegoś takiego. Zadupcać 40 lat z usmiechem na twarzy biorac po drodze kredyty splacajac je nie maja czasu na nic bo bombel sie zrobil przypadkiem albo specjalnie za namowa wscibskiej p0lki. Po pracy 4 pak, telewizor w tle i gotowanie / sprzatanie i zajmowanie sie p0lka ktora lezy i smierdzi albo bomblem ktory robi to samo tylko zamiast damskich obrazliwych krzykow wyje i placze jak zwierze. Jak mozna takie cos wytrzymywac, czy Ci ludzie sa nieswiadomi tego wszystkiego? Jak to dla nich moze byc normalne zycie? Przeciez to jest wegetacja tylko w sposob aktywny gdzie nie ma sie czasu nawet wyspac. Mam nadzieje ze cos sie zmieni bo jak sie nie zmieni to nie bedzie magika ale bedzie slina leciec i pusty wzrok na oddziale w Houston razem z Kononem i Majorem... #przegryw #p0lka #pracbaza
  • 25
@machinazaglady Przeraża cię to że ktoś jest w stanie wziąć większą odpowiedzialność od ciebie? xD W sensie ok rozumiem bardzo dobrze że ktoś może po prostu woleć samotny tryb życia ale jak sama możliwość wyjścia ze swojej strefy komfortu cię przerasta to jesteś w większym przegrywie niż myślisz xD
@machinazaglady Czym to się różni od siedzenia na kompie przez 14h? Dziecko czy żona to zmiana która na ciebie wpływa. Inni ludzie sprawiają że nie możesz żyć dokładnie tak samo jak wtedy gdy byłeś sam ale w tym wszystkim dalej masz wybór. A jaki ty masz wybór? Nie masz nawet pomysłu na życie który chciałbyś zrealizować. Nie dążysz do niczego, dlatego uważam że wegetujesz. Dla polaczków celem może być wychowanie dziecka albo
@Imardin Dokladnie tak, nie mam pomyslu i nie widze sensu, jezeli da sie go jakos znalezc to poprosze o informacje gdzie go szukac. Co do 14h to tylko 8 z nich spedzam przed komputerem w pracy. Moze i to prawda z tym dzieckiem ale dla mnie sie wydaje ze polaczki zyja nieswiadomie, ida schematem szkola praca dziecko trup bo "tak sie przyjelo". Bardzo nie lubie schematow i robienia "bo tak wypada"/"wiekszosc tak
@machinazaglady Nie chcesz żyć tak jak wszyscy "bo tak wypada"? Spoko! Skoro nie zadowalają cię proste odpowiedzi to zacznij szukać swoich. Jakie to ma znaczenie czy żyjesz świadomie? Oni w swoich prostym życiu są szczęśliwsi bo nie widzą tego schematu. Jesteś tak bardzo ponad nich a czekasz na to żeby ktoś ci powiedział schemat który będzie ci pasował i który łykniesz tak samo jak oni "szkoła praca dziecko trup" . Jak jesteś
@LowTestBoi Szukanie sensu życia na wykopie pod tagiem przegryw xD. Pomijając ten fakt wpis nie jest pytaniem ani próbą zrozumienia tylko zwykłym poprawianiem sobie samopoczucia bo "hehe polaaaki robakiii p00lki śmierdzo". Nieświadomość to błogosławieństwo. Racja i co z tego? Musisz żyć w tym #!$%@? święcie albo wychuśtać się na pasku, no tak czy siak musisz jakąś decyzję podjąć.Nigdzie nie łączyłem lenistwa z brakiem chęci do pracy. Sam OP wspominał że prowadzi aktywne
@LowTestBoi Tak! Jak nie masz karty członkowskiej mensy to nie masz prawa się do mnie odzywać. Wyślij skan faksem wtedy pogadamy xD. A tak na serio to był oklepany żart pod tytułem "wykop to gówno ale i tak tu wszyscy siedzimy". Przecież gdybym myślał w ten sposób który mi zarzucasz to sam fakt odpisania na ten post byłby jawną hipokryzją. Swoje "jasnowidzenie" opieram na treści postu:
"Ja nie wiem jak polaczki mogą