Wpis z mikrobloga

@Porazka_Sezonu: można fajnie zaobserwować to zjawisko jak się jedzie autostradą z zachodu na wschód (albo odwrotnie) nie dość że na niebie widać różnicę to można gonić wschód albo zachód ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 226
@Porazka_Sezonu: Źle ustawiła jasność zdjęcia i niebo wyszło za jasne. Naucz znajomą ustawiać wartość ekspozycji albo zmieniać punkt pomiaru jasności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Porazka_Sezonu: Wiesz, mógłbym zrobić zdjęcie w południe i w środku nocy tak by wyglądało, że w nocy jest jaśniej. Wystarczy odpowiednio ustawić aparat. A Ty tymi zdjęciami chciałeś coś ze sobą porównać, wiec wypadałoby aby rzeczy te były możliwe do porównania ;)
  • Odpowiedz
@Porazka_Sezonu taka kolosalna różnica na pewno nie jest. Elbląg Wschód Słońca: 6:09
Warszawa Wschód Słońca: 6:05
To raptem 3 minuty. Różnica jest między Szczecinem a Zamościem na pewno pół godziny.
P.S. też z okolic Elbląga jestem
  • Odpowiedz
@Porazka_Sezonu: Wychowałem się niedaleko granicy z Ukrainą a potem przeprowadziłem się do Wrocławia, jakie było moje zaskoczenie, że we Wrocławiu w zimie o 7:00 jest jeszcze ciemna noc. Niby się człowiek uczy o tym w szkole, ale i tak jak się doświadczy na własnej skórze to dziwne uczucie ;)
  • Odpowiedz