Wpis z mikrobloga

Elo, w #sulejowek pod przedszkolem jest przejście dla pieszych na Szosowej. majstry przerobiły je na sygnalizację świetlną + radar. Myk polega na tym, że radar mierzy prędkość aut i jak jedziesz za szybko to zapala czerwone nawet jak nikt nie nacisnął przycisku do przejścia. Ba, dla pieszych też się świeci czerwone. Po około 2 sekundach kierowcy znowu mają zielone.

Fajne nie?

No nie, bo ludzie ogarnęli jak to działa i teraz nie dość, że dzida to jeszcze na czerwonym zapieprzają
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A najlepsze jak jedziesz spokojnie 40km/h a z drugiej strony #!$%@? Audi i włącza czerwone, on pojedzie dalej a ty stoisz jak debil przez niego ( ͡º ͜ʖ͡º)

#polskiedrogi #motoryzacja #drogi
  • 4
@SzubiDubiDu: to tak jak z 10 lat temu u mnie na centrum wsi zrobili taką tablicę wyświetlającą prędkość. Powyżej tych dozwolonych 50km/h było na czerwono, zaraz za tym jest skręt 90 stopni w moją stronę, więc osobiście za punkt honoru przyjmowałem sobie żeby zawsze przed dohamowaniem chwycić jak najwyższy pomiar "na czerwono", potem redukcja, hamulec i na pełnej w zakręt. Z kolei inni bili rekordy prędkości, nie pamiętam do ilu tam