Wpis z mikrobloga

@snieznykoczkodan: no ale w Singapurze przez koncepcje aut to Ferrari po prostu dostanie baty od Red Bulla i Mercedesa, nawet i bez Maxa. Porównać to ich będzie można jak będą mieli porównywalne auta i będą walczyć, obecnie są niby porównywalne, ale mają zupełnie inne mocne strony i raz jedno będzie dużo szybsze, raz drugie.
  • Odpowiedz
@revlayup: wiadomo. Dlatego hype moim zdaniem trochę przesadzony. Fajnie, że LEC coś wygrał ale z bolidem, który #!$%@? 360 na prostej tylko Seb był w stanie to zaprzepaścić. To nie geniusz Charlesa, to koncepcja ferrari wygrała te 2 wyścigi. Na 21. Za moment wrócimy do "normalnych" warunków i LEC będzie kończył wyścigi ze stratą 40 sek.
Tak czy inaczej marzy mi się, aby w kolejnych latach Ferrari było jeszcze bliżej
  • Odpowiedz
@snieznykoczkodan: VER zasiedział się w kartach strasznie, skoro startował tam od 2005. Druga sprawa to to, że w kartingach startując w kilku seriach jednocześnie nie zawsze kierowca startuje we wszystkich wyścigach. Jeden odpuszcza bardziej, drugi mniej. Musiałbyś dokładnie każdy z tych sezonów prześledzić kto w których i w ilu wyścigach startował, w których dokładnie mieli szansę rzeczywiście się zmierzyć ze sobą na torze, bo porównywanie końcowych miejsc w tabelach jest
  • Odpowiedz
@snieznykoczkodan: Nic dziwnego, że Verstappen był lepszy w kartach od Leclerca, skoro to jego ojciec ścigał się w F1, skoro to on wsiadł do karta w wieku 4,5 lat, a nie 8 jak Leclerc. To w ogóle nie miało znaczenia.

Od Lewandowskiego też byli lepsi w juniorach, tylko jakie to ma #!$%@? znaczenie?

Nie twierdzę, że Leclerc jest lepszy od Verstappena, tylko ten argument, którego używasz, jest tak bardzo z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@snieznykoczkodan: Czy ja wiem czy Hype, zrobił swoją robotę którą Seb który moim zdaniem jest przehypeowany kilka razy już #!$%@?ł. Nie obsrał się na miętowo mając za sobą Hamiltona.
  • Odpowiedz