Wpis z mikrobloga

@jestem_na_dworzu: pamiętam, że jak wyszedł pierwszy iPhone, to podobny projekt dużo wcześniej przedstawiło chińskie Meizu - które istnieje do dziś. Nie mogę teraz znaleźć nazwy modelu niestety, czytałem to na forum.mp3store.pl

Z resztą - hitem tego telefonu miało być to, że był muzyczny - po niezbyt udanej serii "W" Sony Ericssona i kilku innych próbach innych producentów miał być prawdziwym połączeniem iPoda i telefonu.

Niestety - czasy, gdy urządzenia mobilne Apple były prekursorami na rynku i w ogóle coś wnosiły minęły bezpowrotnie. Pamiętam zachwyty nad iPodami - miały świetne sterowniki, wyjście audio z możliwością podpięcia dodatkowych wzmacniaczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bekrasit: ale ze co tu jest #!$%@? innowacyjnego po prostu 3 obiektywy, #!$%@? bo na brzegu więc telefon nie będzie leżał normalnie na płaskiej powierzchni tylko się huśtał. Niektórzy już takie mają. Co tu właściwie ściągać, przecież tu nic specjalnego nie ma, o co ci chodzi
  • Odpowiedz
@Bekrasit: Chciałbym przypomnieć, że nawet jeśli kopiują te rozwiązania przetestowane przez andków, to nadal nie zmienia faktu, że to oni wychodzą z nimi jako pierwsi i dopiero później reszta za tym leci i z reguły pod kątem jakości wychodzi im to najlepiej. A że mają hajs, to mogą szaleć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Trump już zrobił za nich downgrade systemu. Wystarczy XD


@Bekrasit gdy chińczycy robią telefony tak dobre że aż prezydent usa musi je szkalować :) a tak na poważnie to korzystam zarówno z huaweja mate20 i z iphona 8 i nie zauwazylam zadnego downgradu w w dzialaniu androida w tym chinolu. Jakaś plotka medialna podlapana przez media ze niby coś sie dzieje
  • Odpowiedz
Z resztą - hitem tego telefonu miało być to, że był muzyczny - po niezbyt udanej serii "W" Sony Ericssona i kilku innych próbach innych producentów miał być prawdziwym połączeniem iPoda i telefonu.


@geuze: nie wiem, czy dobrze, ale kojarzę, że to Ericsson we współpracy z Apple robił.

@jestem_na_dworzu:
  • Odpowiedz
@Bekrasit: Chciałbym przypomnieć, że nawet jeśli kopiują te rozwiązania przetestowane przez andków, to nadal nie zmienia faktu, że to oni wychodzą z nimi jako pierwsi


@Memabix: czyli kopiują rozwiązania, które są już na rynku ZANIM pojawią się one na rynku?
  • Odpowiedz