Wpis z mikrobloga

Cześć. Potrzebuję porady.
Mam taki zestaw suplementów:

1/ KFD VitaPak+ 90 tabl
2/ KFD T-Booster 180 tabl.
3/ TREC AAKG Mega Hardcore - 120 kaps.
4/ Olimp Potas - 60 kaps.
5/ KFD Omega 3+ 90 kaps. (Najmocniejsza)
6/ KFD Magnesium+ - 120 tabletek

Może ktoś poradzi jak rozsądnie dawkować? Coś dodać ewentualnie?
Aktualnie mam przerwę w treningach przez wrzesień. Wznowić treningi chcę od października.
Trenuję triathlon + siłownia. Jestem przemęczony sezonem stąd trochę chcę się zregenerować.
Potrzeba regeneracji duża, bo jestem już trochę apatyczny i brakuje sił. W sprawach łóżkowych też potrzebuję regeneracji, zmęczenie wychodzi bokami.
Dieta + odpoczynek + sen + suplementacja.
Wołam @KFD_pl może pomogą wiernemu klientowi :P

#mirkokoksy #silownia #suplementy
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gorthin: Myślisz, że branie tych wszystkich tabletek Ci pomoże? Musisz się słuchać swojego organizmu. Ja bym zostawił tylko 1. i 5. + jakaś witamina d jeszcze na okres jesienno zimowy. Więcej jedzenia i snu. Naturalne nic więcej nie poradzisz.
@Nikic21: Oczywista oczywistość, to są suplementy. A skoro suplementy, to po coś zostały stworzone, aby wspomóc :P
Dietę zawsze mam. Lepszą/gorszą ale zawsze trzymam (wiadomo, że nie jest to dieta zawodowego sportowca, zawsze można coś polepszyć). Aczkolwiek jestem niezwykle zmęczony i apatyczny ostatnio. Sypiam min 8h, po prostu chyba dalej brakuje czegoś co pozwoliło by mi nabrać sił.
@Gorthin: Taki potas czy magnez w jedzeniu też występuje i moim zdaniem spokojnie wraz vitapakiem wystarczy. Nie potrzebnie jeść połowę apteki. Te AAKG zmienił bym na jakąś przedtreningówkę i brał jak sama nazwa wskazuje przed treningiem xD Co do tego boostera to się nie wypowiem, ale wydaje mi się, że nie ma co oczekiwać cudu.
Może masz za dużo obowiązków na głowie, może taki okres. Też kiedyś tak miałem, ciągłe zmęczenie,