Wpis z mikrobloga

To zdjęcie wykonane zostało chwilę po uderzeniu samolotu w północną wieżę WTC 11.09.2001. W olbrzymiej dziurze powstałej po kolizji pojawiła się kobieta. Przez jakiś czas stała tam machając ręką do przerażonych gapiów i wołając o pomoc. Nigdy nie udało się ustalić jej tożsamości, chociaż niektórzy twierdzą, że była to Edna Cintron - jedna z pracowniczek firmy ubezpieczeniowej znajdującej się w budynku. Niezależnie od tego kim była osoba ze zdjęcia, tajemnicą i tak pozostaje to, w jaki sposób przeżyła uderzenie samolotu. Według relacji świadków, stała tam do momentu zawalenia się budynku (na YT można znaleźć nawet filmy, na których po dokładnym przejrzeniu się widać postać tuż przed zawaleniem).

#wtc #fotografia #ciekawostki #historiajednejfotografii
maciorqa - To zdjęcie wykonane zostało chwilę po uderzeniu samolotu w północną wieżę ...

źródło: comment_zG2VLJtwUqBKGPgbJhywbHfBRExdwWuB.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama Tak sobie tłumacz, samolot z dużą prędkością wbija się w wieżowiec, a on nie ma prawa się zwalić... Takie jest wasze rozumowanie eksperci od wszystkiego, tam było tyle zależności, że nikt nigdy nie potwierdzi, tego czy rzeczywiście nie miała prawa się zawalic...
  • Odpowiedz
Jeśli mogla tam przebywać to znaczy, że paliwo lotnicze szybko się wypaliło.


@slaper: Albo paliło się w głębi budynku? Wiesz ile pięter ma ta wyrwa na zdjęciu?

Nie mogło tak osłabić konstrukcji aby spowodować zawalenie się wieży

jet fuel can't melt
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama w obu przypadkach jest tyle samo watpilwosci co przy kazdej takiej katastrofie/zamachu a dokladnie dwie. Czy to katastrofa czy zamach i kto za to odpowiada. I w obu przypadkach nie ma 100% pewnosci.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Nie wierzę w żadną teorię spiskową na temat Smoleńska jednak nie uważasz, że lista ofiar seryjnego samobójcy jest dosyć dziwna tak jakby rzeczywiście chciano coś ukryć?
  • Odpowiedz
@Tosca303: To może być inna osoba, pomimo bardzo podobnego ubioru. Gdzieś widziałem filmik, na którym było widać osobę dokładnie w tym samym miejscu tuż przed zawaleniem wieży, ale teraz nie chce mi się go szukać. Musiał to być film w dobrej jakości, a i tak trzeba było się dobrze przypatrzeć, żeby to zauważyć.
  • Odpowiedz
kogo #!$%@? obchodzi jakieś WTC i amerykańcy? USA od zawsze ma nas głęboko w dupie czemu przejmujemy się ich syfem? W dupie mam ta kobietę i ten zamach


@Amerykanski-Naukowiec: Wiesz, że polski rząd też ma cię w dupie? Mnie też. Więc kim mamy się przejmować twoim zdaniem?
  • Odpowiedz