Wpis z mikrobloga

To zdjęcie wykonane zostało chwilę po uderzeniu samolotu w północną wieżę WTC 11.09.2001. W olbrzymiej dziurze powstałej po kolizji pojawiła się kobieta. Przez jakiś czas stała tam machając ręką do przerażonych gapiów i wołając o pomoc. Nigdy nie udało się ustalić jej tożsamości, chociaż niektórzy twierdzą, że była to Edna Cintron - jedna z pracowniczek firmy ubezpieczeniowej znajdującej się w budynku. Niezależnie od tego kim była osoba ze zdjęcia, tajemnicą i tak pozostaje to, w jaki sposób przeżyła uderzenie samolotu. Według relacji świadków, stała tam do momentu zawalenia się budynku (na YT można znaleźć nawet filmy, na których po dokładnym przejrzeniu się widać postać tuż przed zawaleniem).

#wtc #fotografia #ciekawostki #historiajednejfotografii
maciorqa - To zdjęcie wykonane zostało chwilę po uderzeniu samolotu w północną wieżę ...

źródło: comment_zG2VLJtwUqBKGPgbJhywbHfBRExdwWuB.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: wymień wszystkie wieżowce które się zawaliły od pożaru, tymczasem zobacz jak wygląda pożar - nie #!$%@? drobny płomyczek gdzie baba sobie macha z niego w stylu - coś jebło, wezwijcie serwis bo śmierdzi.

Grenfell - jeden z ostatnich, zawalony jak #!$%@?, więcej się nie wypowiadam w tym wątku bo nie mam zamiaru się #!$%@?ć. Taki pożar dla wtc był jak wypalić dziure kiepem w prześcieradle.
suqmadiq2ama - @Felonious_Gru: wymień wszystkie wieżowce które się zawaliły od pożaru...

źródło: comment_7ya8J1qmTwzoDY3dRKSjGMs4r0pzisxs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Koniec dyskusji


@suqmadiq2ama: wcale nie koniec, przestań się ośmieszać i obrażać ludzi. W Londynie masz o wiele inną konstrukcję, której zewnętrzna powłoka mająca też funkcje nośne, oraz kilka słupów wewnętrznych, nie zostały zniszczone. Masz konstrukcje o wiele mniejszą, lżejszą i nie masz potężnego, ciężkiego, podcietego po uderzeniu "nawisu". W Londynie nie pojawiło się nagle kilkadziesiąt ton obciążających stropy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wojna: ja właśnie się zastanawiałem co bym zrobił w takiej sytuacji bo wiedziałbym przecież że zaraz umrę i w sumie nie mam pojęcia o czym bym pomyślał ( ͡° ʖ̯ ͡°) smutne trochę że jesteśmy tylko takim małym workiem mięsa
  • Odpowiedz