Wpis z mikrobloga

@Machas: LY jest bardziej głębszy i wyrazisty imo, czuć lepszą jakość składników. LO to niemal identyczny zapach, ciutkę słodszy, mniej skórzany z mniejszą projekcją. Nie mniej oba lubię, LO to dobry zamiennik i zdecydowanie tańszy przez co nie szkoda zrobić z niego daily. Podobieństwo zapachów określiłbym na 90-95%. Moim zdaniem LO to dobry zakup.
Odpuść, zrobię Ci TL z olejku i nie poczujesz różnicy xD


@vizori, @Machas: Tak się składa, że właśnie testuje La Yuqawam vs TF TL. Robię już któreś podejście do obu. I o ile w bazie te zapachy są bardzo podobne to otwarcie LY ma znacznie słodsze i malinowe. Ma też większą projekcję i trwałość. TF TL jest bardziej "wytrawny/brudny". Dopiero po 2-3 godzinach zaczynają się do siebie upodabniać choć ciągle
@Machas: a powiedzcie mi kochani, po jakim czasie rzeczy zostają usunięte z koszyka na notino? bo kiedyś tam miałem kilka pozycji w fajnych cenach, loguje się po jakimś tygodniu a koszyk pusty :c
@Machas: Ja jeszcze taktycznie czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dwa dni temu dało się go wziąć za tę kasę z kodem -9%, myślę że jeśli te pogłoski o wycofaniu zapachu okażą się nieprawdziwe, to cena jeszcze poleci. Skądś te skokowe obniżki się przecież biorą (najpierw z 460 na 400, teraz kolejne 40 zł w dół).