Wpis z mikrobloga

#konopie #cbd #wykopjointclub no i troche #narkotykizawszespoko

Mam pare pytań co do CDB

1. Czy to faktycznie relaksuje, uspokaja i pomaga w regeneracji mięśni?
2. Czy moge sobie to legalnie zamówić, bez żadnych przypałów, bez żadnych pozwoleń?
3. Lepiej kupić jakiś liquid do vapowania to czy moge kupić susz, skręcić blanta i spalić to tak po prostu?
4. Jeśli lepiej kupować liquidy do vapowania to jaki vape kupic w miare dobrej cenie?
j.....w - #konopie #cbd #wykopjointclub no i troche #narkotykizawszespoko 

Mam par...

źródło: comment_FbC9GGCCccGSjOLlcXsWNk39DlLOZfZn.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@japecznikow: na swoim przykładzie mnie to uspokaja, i pomaga na sen, zastapilem tym piwo, a co wieczór najmniej 4 piłem, tylko do vapowania i Irlandii kupuje 2000mg a teraz w Polsce jestem to max 500mg w stacjonarnym znalazłem i tego 500g to 10ml ledwo na dwa dni starcza
  • Odpowiedz
@japecznikow: CBD jest w 100% legalne i ma działanie przeciwpsychotyczne oraz przeciwdepresyjne. Efekt regeneracyjny może być związany z działaniem relaksującym CBD i jakoś trudno jest mi sobie wyobrazić inne mechanizmy, które mogły by wspomagać regenerację mięśni. CBD to olej, kiedyś myślałem nad zakupem ale jest on dość drogi i wyliczyłem, że kuracja mogła by kosztować nawet kilka tysięcy zł / m-c. Nie wiem czy liquidy mają wystarczającą ilość CBD aby mieć
  • Odpowiedz
Czy to faktycznie relaksuje, uspokaja i pomaga w regeneracji mięśni?


@japecznikow: relaksuje mniej więcej tak samo jak pykanie fajki. Jak sobie do tego dorobisz odpowiednią otoczkę, poczujesz przyjemny zapach, polubisz smak i ogólnie nastawisz się na relaks, to się pewnie uspokoisz. Na więcej radzę nie liczyć jeżeli chodzi o bezpośredni efekt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@japecznikow: 1. Tak ale w mniejszym stopniu. Kanabinoidy wzajemnie na siebie oddzialowuja i się wzajemnie " aktywują", znikoma zawartość THC w takich suszach ma na to taki wpływ.

2. Tak, ten susz jest legalny, co do przypalu... Jak cie zgarnie policja to mogą dokonać konfiskaty i wyślą na badania. Dołek raczej Ci nie straszny. Warto mieć susz w oryginalnym opakowaniu i nosić przy sobie paragon.

3. Możesz palić susz ale nic
  • Odpowiedz
Jestem w Holandii i od kupiłem sobie olej cbd 10% w kapsulkach, biorę już trzy tygodnie więc mogę się wypowiedzieć. Efektu psychoaktywnego nie ma to na pewno, ogólnie żadnych zmian nie widzę tak jakbym niczego nie zażywał, dla mnie to jest ściema to cbd całe :)
  • Odpowiedz