Wpis z mikrobloga

#rafatus #ultraagnes czemu są takie hejty na agnes i rafatusa gdy daje dupy. Lol moja przyjaciółka daje dupy za kase. Gdybym nie była w związku to tez bym tak robiła? Raz się rozkłada nogi i 1,5tys w jedną noc albo super wakacje, warte 20tys. Żal mi hejtow bo jak laska daje duoy za free bo nie ma faceta to jest Ok. To lepiej mieć już coś z twgo. Hejty walą tylko biedni frajerzy, których nie stać na wykupienie nocy z laską. #patostreamy
  • 4
@Suzi101017: widzisz, tutaj nikt nie ma do nich pretensji, że robią co robią. Ich życie to ich sprawa. Beka jest z tego, że mitomania analczyka i próba kłamania nas jest tak #!$%@? nieudolna, że ja #!$%@?. Chłopak mówi, że jest artysta sztuki nowoczesnej, która w jego definicji jest sraniem do wiadra i szczaniem pod siebie w alkoholickim cugu. Typ opowiada o ważnych biznesach i sprawach prywatnych, które polegają na ćpaniu i
@Dylanek666: (...) skorzystał z jakiegoś szlaufa, ale mam godność i honor człowieka, satysfakcjonuje mnie szczery wyraz twarzy partnerki podczas seksu, a nie jej nieskazitelnie pusta morda z napuchniętymi warami i myślą o tym, kiedy koniec ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Musiałem kumpel to dodać, zapomniałeś o tym istotnym szczególe, bo jakbym widział swoje myśli na ten temat( ͡° ͜ʖ ͡°)