Wpis z mikrobloga

Gdybyś mógł wymazać to z pamięci i przeżyć od nowa...
#gry #seriale

co by to było:

  • Heroes of Might & Magic 3 14.3% (40)
  • Wiedźmin 3 43.2% (121)
  • Breaking Bad 27.9% (78)
  • Chłopaki z Baraków 14.6% (41)

Oddanych głosów: 280

  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smutny_kojot: W herosach gra się zaczyna dopiero jak wszystko się wie i można cuda wtedy robić. Chociaż tak, to „poznawanie” wszystkiego miało swoją magię w dzieciństwie. Chłopaki z baraków są za każdym razem tak samo śmieszni, a oglądałem z 5 razy. W3 to i tak nic nie pamietam bo się jest po sznurku prowadzonym. Gothic jest ta grą, która fajnie byłoby przejść „od nowa”. Nie było tam zdefiniowane gdzie można
  • Odpowiedz
@keyg: Uwielbiam Gothica za brak znaczników, a jeżeli już były to były pełne imersji i uzasadnione fabularnie, np: Daj mi mapę zaznaczę Ci gdzie to może być! W większości przypadków musiał nam wystarczać szczątkowy opis drogi przez NPCa :)
  • Odpowiedz
@serczi: Żyło się w tym świecie, jeżeli trafiło się na początku na grupę za mocnych potworków to potem trzebabylo wracać tam pamiętając szczegóły jak dojść, np w lesie w g2. Pamietam w wiedźminie jak trzeba było pierwszą czarodziejkę znaleźć był dokładny opis: obejść jeziorko od wschodu, skierować się na północ, za kamieniem szukać ścieżki. Ja tego słucham, kończy się dialog a tu znacznik i po kij ten opis. Ciekawe czy
  • Odpowiedz