Wpis z mikrobloga

@jakubeskulap: Brzmi jakby ziomek prosto po studiach, pierwszy dzień w pracy taką decyzje podjął. To był pierwszy dzień tego gościa na takim wysokim stanowisku, które dawało mu kompetencje do podjęcia takiej decyzji. Ziomek miał wtedy 56 lat
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: ekhm jak dzieciom trzeba tlumaczyc. Nie widzisz roznicy miedzy doswiadczeniem w kontroli pojedynczych lotow a brakiem doswiadczenia w kierowaniu calym ruchem nad USA?. Kazdy normalnie myslacy czlowiek nie dalby takiej wladzy w pierwszym dniu bycia zwyklym kontrolerem. Zawsze trzeba tlumaczyc oczywistosci?

Jakbys pracowal w elektrowni atomowej na stanowisku inzyniera przez 25 lat a nastepnego dnia w pierwszym dniu bycia kierownikiem wszystkich elektrowni atomowych w Rosji mialbys podjac decyzje o
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: czyli tak jak myslalem, trzeba jak dzieciom pisac. UWAGA UWAGA kontroler lotow w pierwszym dniu pracy jako kontroler nie moze podejmowac decyzji odnosnie WSZYSTKICH lotow na terenie wielkosci europy xd Widziales zeby rezydent neurologii wydawal wytyczne leczenia alzheimera dla wszystkich neurologw w europie?
  • Odpowiedz
czyli tak jak myslalem, trzeba jak dzieciom pisac. UWAGA UWAGA kontroler lotow w pierwszym dniu pracy jako kontroler nie moze podejmowac decyzji odnosnie WSZYSTKICH lotow na terenie wielkosci europy xd Widziales zeby rezydent neurologii wydawal wytyczne leczenia alzheimera dla wszystkich neurologw w europie?


@jakubeskulap: Tak jak myślałem jesteś ignorantem. Nie wiem jakie są procedury bezpieczeństwa w przypadku kontroli lotów, ale wiem, że w wielu przypadkach nawet szeregowy pracownik może wprowadzić
  • Odpowiedz
tak tak nie mam co robic tylko zbierac wirtualne punkty. Wywod na 2 strony a4. Juz skoncz czlowieku, bo to smieszne. Analiza plusow jakbys magisterke z liczb urojonych pisal.


@jakubeskulap: Aha tak jak myślałem. Czyli uważasz, że problem siedzi we wszystkich innych tylko nie w tobie. Ty masz rację a cały świat wokół ciebie to debile którzy się mylą xD. Ego wybujałe jak Wałęsa. Każdy normalny człowiek by po prostu
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: masz racje, napisalem wpis bo zbieram wirtualne punkty, zeby przypodobac sie michalowi. Specjalnie napisalem to zdanie tak a nie inaczej, a twoja analiza jest niezwykle wartosciowa. Oczywiscie w pelni masz racje, bo piszac

Kontroler, ktory podjal decyzje o uziemieniu wszystkich lotow byl pierwszy dzien w pracy

NIE JEST MOZLIWYM aby to zdanie bylo prawdziwe, bo przeciez jest PODSWIADOMA MANIPULACJA. Ps Super ze zrobiles mi psychoanalize mojego ego, nie wiedzialem,
  • Odpowiedz