Wpis z mikrobloga

Uwielbiam wykop. Doskonale pokazuje tresurę, jaka zafundowała III RP obywatelom. Dać p0laczkom szanse na poprawienie choć trochę swojego bytu i lepsze zarobki, a ci odruchowo zaczną śnić neoliberalne balcerowiczowskie koszmary o drugiej Wenezueli i taczkach z bezwartościowymi pieniędzmi xD Inflacja to niecałe 3%, a p0laki cebulaki z syndromem sztokholmskim w chińskich gaciach #!$%@? za jakiś gownopieniadz (zarabiam 7k jestem #!$%@? KIIIIIMS!!!) już się zastanawiają, które z domowych zwierzątek pójdzie pod nóż z powodu głodu wywołanego HIPERINFLACJA (chleb będzie kosztował 40 złotych !!!!!!!oneone)

#antykapitalizm #bekazpodludzi
J.....l - Uwielbiam wykop. Doskonale pokazuje tresurę, jaka zafundowała III RP obywat...

źródło: comment_kvx0zaDKqGqcMiuhuwCrTX63ZVvWBumG.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@JulienSorel: Nie będzie hipwrinflacji. Zwyczajnie biedni i leniwi okradą klasę średnią. Polska przestanie doganiać zachód i będzie się tak bujać jak Grecja czy Hiszpania.
A miało być tak pięknie ;) tego wam trzeba, bycia wiecznym biedakiem. Ten naród jest za głupi na dobrobyt i dostanie dokładnie to na co zasłużył ;)
  • Odpowiedz
@JulienSorel: Otworzyłeś mi oczy. Proponuję 30k pensji minimalnej. Za pół roku będziemy światowym mocarstwem. Zbudujemy lotniskowce, skolonizujemy Marsa. Nie będzie dla nas rzeczy niemożliwych. Że też ktoś na to nie wpadł wcześniej.
  • Odpowiedz
@JulienSorel sporo specjalistów po szkołach technicznych zarabia w okolicach 4k, to już są spoko pieniądze nawet jak na Warszawę moim zdaniem, na wykopie wiadomo że każdy zarabia 10k/tydz i ma penisa służbowego 20cm ale życie inaczej wygląda.
Jeśli sprzątaczka czy kasjerka która nie ma jakiegoś specjalnego wykształcenia będzie zarabiała tyle co kierowca/elektronik/nauczyciel/inna osoba która ma jakieś kursy czy wykształcenie będzie zarabiała tyle samo, to nie życzę dużej przyszłości takiemu krajowi.
Ceny wzrosną,
  • Odpowiedz
@JulienSorel w koncu ktoś myślący na tym zbiorowisku trolli i ameb dostał sie w gorące!
Również czekam aż domorosli ekonomiści co dostali 3 z PP więc czują się w obowiązku bronienia polskiej gospodarki przed socjalistycznymi rządami wytłumaczą mi a) dlaczego Polska nadal istnieje mimo że guru Balcerowicz zapowiedział jej koniec ok. cztery lata temu b) jakim cudem w takim socjalistycznym państwie rozdawniczym mamy jedną z najniższych inflacji w Europie? c) dlaczego ich
  • Odpowiedz
@JulienSorel: zjeby #!$%@?ą juz o hiperinflacji a nawet nie spojrzą na dane Eurostatu.
Mało tego wg Eurostatu minimalna płaca dotyczy 4.5% pracujacych! ale oczywiście wykopki będą płaciły przez nich za chleb 30 zł
Chciałbym wierzyć, że to trolle ale obawiam się, że tacy #!$%@? są (głownie młodzi) ludzie w Polsce :(
  • Odpowiedz
Dać p0laczkom szanse na poprawienie choć trochę swojego bytu


@JulienSorel: Słuchaj, w dupie mam to, co "może" mi dać państwo. Swoje zarobki opieram o uczciwe i ciężkie podejście do pracy - wyobraź sobie, że to przynosi efekty. Jeśli tego nie widzisz to albo jeszcze nie pracowałeś, albo jesteś tak naiwnym nieudacznikiem, że już tego nigdy nie zrozumiesz.
  • Odpowiedz
@wysuszony: za minimalną w Polsce nie jesteś w stanie się utrzymać samodzielnie, więc z jednej strony po co prace tak mało opłacalne że nie da się za nie wyżyć? Z drugiej jednak to istotą problemu jest to że prace mało opłacalne lecz konieczne kosztują pracodawce wciąż w uj więcej niż ma z tego pracownik ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
a) dlaczego Polska nadal istnieje mimo że guru Balcerowicz zapowiedział jej koniec ok. cztery lata temu


@czarnapietruszka: typowa erystyka. Balcerowicz nie jest i nigdy nie był żadnym guru, którego wszyscy nie będący lewakami muszą popierać i traktować go jako punkt odniesienia. Bardzo możliwe, że Balcerowicz przewidywał krach gospodarczy i załamanie koniunktury w Polsce wynikającej z tego. Ale w sumie to polecam z tym pytaniem udać się do samego Balcerowicza.

b) jakim
  • Odpowiedz