Wpis z mikrobloga

@Bochun: a dlaczego Wy nie umiecie uwierzyć, że on sie nam serio nie podoba? wiecie tak jak dla Was pewien rodzaj wyglądu kobiet jest popularny, tak kobiety mogą nie rozumieć co w takiej urodzie widzicie bo według nas piękna kobieta wygląda zupełnie inaczej i tak samo działa to w kwestii męskiej urody
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: to co ty mowisz, a myslisz, to 2 inne rzeczy.
Nawet to gdzie teraz sie znajdujesz i co robisz wplywa na to jak postrzegasz meska atrakcyjnosc. Pewnie siedzisz teraz w cieplym domu popijajac herbate i ogladasz serial na komputerze Zakladam ze nie w glowie ci seks w takiej chwili, liczy sie tylko wypoczynek. Teraz druga sytuacja - jestes z kolezankami w klubie, macie wieczor panienski. Jestes w malej czarnej sukience,
  • Odpowiedz
@PoczciwyChlop: tak jest tak samo obrzydliwy, bo jara mnie zupełnie inny typ faceta i to tak bardzo w drugą stronę
no i od zawsze uwielbiałam cichych chłopaków którzy stanowania wyzwanie, wiec w klubie pewnie bym sie rozglądała za tym co siedzi na kanapie sam

no ale mówić Wam coś to jak do ściany, czemu Wy wszystkie kobiety traktujecie jak grupe umysły a nie pojedyncze jednostki
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: XDDDD wiekszego #!$%@? nie czytalem chyba nigdy na wykopie, a troche tu siedze

- „od zawsze uwielbiałam cichych chłopaków”
- „wiec w klubie pewnie bym sie rozgądała za tym co siedzi na kanapie sam”

Ty musisz byc tym jednorozcem. Zenskim odpowiednikiem kolego 160 z zakolami ktory wyrywa wszystkie laski.
  • Odpowiedz