Wpis z mikrobloga

Mały suplement.

Słuchaj, Pangia, przepraszam cię, rzeczywiście masz wolne dzisiaj, nikt mi nie powiedział

Klasycznie skuteczny przepływ informacji w PKS-ie ( ͡º ͜ʖ͡º) Kierownik z biura dyspozycji wiedział (bo sam do niego dzwoniłem), ale dyspozytorowi już tego nikt nie powiedział, więc zadzwonił do mnie. Ale na szczęście sam postanowił pójść i się dopytać, więc ostatecznie nawet nie pojechałem na bazę.
Ale ja nie o tym. Przyjąłem się do pracy 2.08, to był piątek, więc szkolenie wstępne przeciągnęło mi się do poniedziałku. Kolejne 4 dni jeździłem z innymi kierowcami, weekend jeden i drugi był wolny. I później już jeździłem we wszystkie dni oprócz sobót i 15.08, bo na Wniebowzięcie NMP MKS-y nie jeżdżą w ogóle.
No i taki jest efekt. Chyba nie tak źle, skoro jeden z kierowców ostatnio klął, że „6 lat już tu pracuje i ani razu ponad 2200 nie wyszedł” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W poprzedniej pracy zarabiałem podobnie, więc dla mnie jest OK, najważniejsze dla mnie było nie wyjść na tej zmianie firmy na gorsze. Wiem, że to żadne kokosy, ale na razie w zasadzie cały hajs mogę odkładać, więc nie ma problemu – kiedyś tam albo dorobię się na tyle, żeby kupić własne lokum, albo wcześniej dołożę własny kredyt. Poza tym parę osób to ciekawiło.

#autobusy #rzeszow #pracbaza #jakbedziewpksie
Pobierz Pangia - Mały suplement.

 Słuchaj, Pangia, przepraszam cię, rzeczywiście masz wolne...
źródło: comment_XNHhDXdiX0y852uwqQMwVP8ApvbvT5BY.jpg
  • 16
@efceka: Ale robota nieciekawa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ciastek993: Nie, musiałbym sobie wszystko dokładnie pospisywać, a nie chce mi się prawdę mówiąc. Mógłbym przejrzeć własne wpisy z Wykopu ( ͡º ͜ʖ͡º) A później dopasować rozkłady jazdy do tego, co jeździłem, no i bym sobie to mógł dokładnie wyliczyć. Ale jak na niepełny miesiąc to jestem zadowolony, więc raczej nie czuję potrzeby
@gfgfgfa: Ale serio, jak chcesz, to mogę popytać. Chociaż sprzątaczki to są nieco dziwne u nas i z reguły to robią swoją robotę totalnie na #!$%@?. To nawet ja lepiej zamiotę autobus w przerwie między kursami.