Wpis z mikrobloga

@ubot215: No niestety, wady technologi DOCSIS. Ale jak za jakiś czas przejdą na Full Duplex DOCSIS to prawdopodobnie dadzą pełnego symetryka.
  • Odpowiedz
@carving85: No ten upload to lipa straszna, dlatego zawsze w TOYA miałem najwyższy pakiet bo najwięcej uploadu. Download 600 raczej nie wykorzystuje w pełni, za to upload zawsze się przydaje w dobie chmur i NAS.
  • Odpowiedz
Ile płacicie za 600?, ja w promocji na 12 miesięcy, bez TV płace teraz 94.89zł. A według cennika pokazuje mi że powinienem płacić 84-85zł... Dodam że WiFi i te bezpieczne internety mam wyłączone.
  • Odpowiedz
@Camis no u mnie tak samo. Download to tam fajny dodatek ale większy upload byłby fajny. No ja mam 24 i płace 88 za sam internet bo zapomniałem wyłączyć tego bezpiecznego badziewia... Więc te 9 zł doliczaja.
  • Odpowiedz
@e_mati: dlatego dziwi mnie że TOYA nie różnicuje oferty w zależności od technologii sieci. Wiadomo że na sieci koncentrycznej niski upload jest uzasadniony technologią, ale tam gdzie mają FTTH powinni dać inne warunki ofertowe (chociażby żeby konkurować z nową ofertą ORANGE). Ja korzystam z pakietu sieci którą też wykupili w Krk (T-MONT) i mam właśnie symetryka 350/350
  • Odpowiedz