Wpis z mikrobloga

całkiem normalne że mówią nam jak to śpimy na węglu, a potem ściągamy go z Mozambiku


Taaak, #!$%@?, właśnie przeciw temu ten "protest". Że ściągamy węgiel z Mozambiku jak mamy swój, jprdl

no i popierają zrzut guwna do wisły


@NashBridges: A wskaże, kto gdzie to napisał? Fajnie tam macie. Kiedy Warszawa dotuje wisłę swoimi ściekami, nie ma tam żadnego "zielonego" aby "protestować", nie wiem, przypiąć się łańcuchem. Za to stanie wypłynięcie
  • Odpowiedz
@solar2k: ja wiem dobrze o co jest protest, nie przeczytałeś mojej wypowiedzi do końca. Dlaczego nie inwestujemy w mniej inwazyjne źródła energii. Z czym masz problem? Bez takich czasem radykalnych działań nigdzie nie dotrzesz z przekazem. Chociaż jak ktoś jest betonowym wyborcą PiSu to nic nie dotrze nawet nauka
  • Odpowiedz
@General5: Podsumowywanie dyskusji stwierdzeniem zbliżonym dio "jak ktoś jest betonowym wyborcą PiSu" jest niespoko. Świadczy o problemach osoby formułującej takie stwierdzenie. O czym mam niby z tobą rozmawiać, skoro w pierwszą swoją wypowiedź już ładujesz PiS? O PiSie? ( )
  • Odpowiedz
Zawsze będzie się opłacać ściągać węgiel z odkrywkowych kopalni, a nie kopać go u nas w dole. Dlatego uważam, że gospodarka oparta na węglu, powinna zostać przebudowana dla dobra nas wszystkich :)
  • Odpowiedz
@General5: Powiedz zatem wprost - nie mam lewicowych poglądów, gospodarka nie jest zerojedynkowa, a "inwestycje w panele" to tylko hasło, a nie moja wizja świata. Wtedy zauważę swój błąd i przeproszę.
  • Odpowiedz
co ma greenpeace zrobić z awarią kolektora? czego się domagać?


@NashBridges: Klasyczne cwiercglowki z wykopu. To chyba normalne ze skoro ludzie z greenpeace widza ze wladze miasta oraz rzad traktuja sprawe powaznie (w przeciwienstwie do ocieplenia klimatu) to nie protestuja. Szkoda ze wykopki jak zwykle nie rozumieja.
  • Odpowiedz