Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Wizyta w #uk dość mocno mnie rozczarowala. Wszystko jest fajnie środkowa Anglia, piękna zabudowa. A wśród tego starego budownictwa pozostawionego po wielkiej Anglii, brud. Nawet w Berlinie nie widziałem takiego syfu. Ktoś wyrzuca z jadącego auta śmieci z maca, kubek, butelkę. Przejazd przez emigrancka dzielnice to niezła egzotyka. Mówią że w #norwegia sporo jest kolorowych. Nie, nie ma wcale. W porównaniu z tym co widziałem. Lotnisko w Birmingham, obsługa kolorowa w zdecydowanej większości. Wrażenie jest takie, że nie jesteśmy w Europie.
Czy chciałbym mieszkać w UK, nie wiem. Zdecydowanie pojadę jeszcze raz na dłużej niż 20h by zobaczyć więcej.
PMV_Norway - Wizyta w #uk dość mocno mnie rozczarowala. Wszystko jest fajnie środkowa...

źródło: comment_YfiqXczqB0mBeiCHeINBKGUt79eMcGMX.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reddevilet: @Aubar: @ktostam7: jak widzicie docelowym miastem było Worcester, bo tam osstawilem młoda na studia. Zaskoczył mnie po prostu brud.
Chociaż samo Worcester już wyglądało inaczej. Następnym razem lecę przez Bristol więc zobaczymy jak tam wygląda.
@PMV_Norway Zachód Anglii jest biały. Wiem, bo mieszkam :-) A sam Bristol myślę, że pozytywnie Cię zaskoczy. Tajemnica tego, że biało - zachodnia Anglia jest droga. Ceny wynajęcia/kupna nieruchomości porównywalne do Londynu.