Wpis z mikrobloga

Jeśli pis wprowadzi zniesienie 30 krotności zusu i uzalezni składki przedsiębiorców od dochodów, to przecież lepiej zarabiającym bardziej się będzie opłacało wynająć mieszkanie w centrum berlina niż mieszkać w tym #!$%@?łku xD

Jak tylko im się to uda przepchnąć, wsiadam w auto i #!$%@? - niemcy chętnie przyjmą moje podatki xD

#gorzkiezale #oswiadczenie #dzialalnoscgospodarcza
Pobierz
źródło: comment_tfwnTnVR0KwNX3k7ZtGo0d7zlFSzWpWy.jpg
  • 60
to nie ja wykorzystuje jdg do omijania UOP tylko ty i twoi koledzy po fachu, więc nie do mnie to tylko do kolegów którzy myśleli że są sprytni


@steemm: wszędzie za granicą jest opcja na self-employee, tylko w polsce jak #!$%@? w lesie i musi być uop bo inaczej nie możesz pracować.

Żadna poważna firma nie zrobi fili w polsce żeby polaka zatrudnić lol
@Rabusek: ludzie pokroju wypowiadających się tutaj kretynów neuropków właśnie takie hasła będą wypowiadać, że to oszukiwanie systemu itd. Tylko cymbały tego pokroju nie rozumieją, że często płacimy do systemu dużo więcej niż oni w ogóle na tych swoich UoPach zarabiają a zarazem dużo więcej ryzykujemy i nie mamy żadnych przywilejów przez to, ergo oszczędzamy na podatkach itp. Rocznie płace 150 tys. zł podatków i ZUS, większość krzyczących neuropków tyle nawet nie