Wpis z mikrobloga

@HaranaVala: dlatego bo powinien przecież się starać o księżniczki i tym samym dostarczać im atencji oraz innych udogodnień - #!$%@?, że nigdy nie były i nie będą nimi poważnie zainteresowane ale oni tego nie sprawdzają XD.
Poza tym nie #!$%@?łbyś się jakby coś za pomocą czego próbujesz sobie ulatwic życie i coś tam uzyskać inni praktycznie od ręki sprzedawali po średnio zlotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Oczywiście
@HaranaVala: bo to świadczy o tym że facet chce tylko seksu a nie związku i jakiejś bliższej relacji z płcią przeciwną

Dyskryminuje kobiety

Z facetem wyjdzie na piwo, pogada, pogra w grę, pomoże przy przeprowadzce a kobietę co najwyżej wyrucha i będzie miał ją w dupie (i własne dziecko które z nią spłodził również)

Chodzenie na divy to pokazywanie światu jakim typem człowieka się jest.
Lecącym na łatwiznę, mający w dupie
@bitcoholic:

Niech zgadnę, wyczytałes to w jakieś redpillowej stronie.
Ktoś wymyśli jakiś syf a wy to łykacie bxd

@TestoDepot: oczywiście, ty masz swoją tezę która jest ponad tezami innych a biedny przegryw ma słuchać tylko ciebie xd a kim ty jesteś by uważać siebie za ad
Alfę i omegę?
bo to świadczy o tym że facet chce tylko seksu a nie związku i jakiejś bliższej relacji z płcią przeciwną


@BloodyMassacre26: z jakiejś przyczyny dokładnie taki sam typ ma bardzo duże powodzenie, bo rucha wręcz hurtowo - patrz chady na tinder czy chady #!$%@? w klubach.
Im również najczęściej zależy tylko na seksie. Ale wtedy różowym już jakoś to nie przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Lecącym na
@BloodyMassacre26: jest i ona!

Więc, od początku:

bo to świadczy o tym że facet chce tylko seksu a nie związku i jakiejś bliższej relacji z płcią przeciwną


Nie świadczy - pójście na roksę z braku seksu nie świadczy o tym czego facet chce lub nie. To się nie wyklucza

Dyskryminuje kobiety


Dlaczego? Nikt ich do niczego nie przymusza, zwykła transakcja. Facet też może się ogłosić i przyjmować zlecenia tego typu i
z jakiejś przyczyny dokładnie taki sam typ ma bardzo duże powodzenie, bo rucha wręcz hurtowo - patrz chady na tinder czy chady #!$%@? w klubach.

Im również najczęściej zależy tylko na seksie. Ale wtedy różowym już jakoś to nie przeszkadza (


@TestoDepot:

Nie wiem, nie należę do tej grupy różowych które takich lubią więc mówię swoje zdanie że swojej perspektywy.
Nie wymaga facet seksu od każdej kobiety tylko od onsów/fwb/relacji/div


@HaranaVala:

Ale właśnie tylko w tym celu wchodzi w relację z kobietami

Tylko ONS/FWB/Diva i nic więcej, żadnych koleżanek czy przyjaciółek, no chyba że dadzą dupy.
A te które są od ONS FWB itp to poza jego #!$%@? nie mają prawa liczyć choćby na to że gdy spłonie im dom to im pomoże w czymkolwiek.
Jeśli nie był w związku, to nieczęste chodzenie na divy jest w porządku.


@HaranaVala:

Tak, nikogo tym nie krzywdził.
Ale ja bym takiego nie chciała do związku
Kolega z którym wyjdę na rower - tak. Ale nic więcej.
Nie chciałabym też być oszukana w tej sprawie, że facet powie że miał jedną dziewczynę i tyle, wejdę z nim w relacje a ten się nagle wygada że parę razy był u dziwki
@Passarinho: bo przegrywy jak każdy inny facet chcą ruchać ile wlezie każda inną.

Tylko że nie mogą ale to inna sprawa.

Oni potępiają kobiety które są ONS bo nie chcą im dać. Jakby chciały, to by głosili wszem i wobec każdemu na ziemi, że małżeństwa i stale związki są be i tylko seks ma rację bytu.

Ja jestem przeciwna przygodom, ale faceci mają to w #!$%@?.
@BloodyMassacre26: #!$%@?ąc od tego, że nie każdy facet chce ruchać ile wlezie, to pogląd, że dziwkarz be, a chodzący na ONS cacy nie jest domeną przegrywów, a raczej to jest bardziej powszechna opinia społeczeństwa.
I chodzi tu o opinie o facetach, a nie kobietach biorących w tym udział.
@BloodyMassacre26: No ni cholery, może jestem turbo introwertykiem, ale najlepiej czuje się sam, albo z psami moimi. Widziałem dziesiątki związków i oprócz "pić z nią rano kawę i razem gotować wspólnie obiad, a potem w weekend skoczyć rowerkami za miasto" Jest masa marudzenia stękania, kłótni, dochodzenia do kompromisów... A po co mi to
@BloodyMassacre26: przeprowadź logiczny wywód, dlaczego każdy facet który skorzystał z usług div "tylko w tym celu wchodzi w relację z kobietami". Podpowiem, że jest to właściwie niewykonalne, ale jak to zrobisz to ci uwierzę.
Bo nawet moje, chociaż przegrywa życie, nie kręci się wokół seksu, a te różowe z którymi czasem zdarzy mi się porozmawiać mogą liczyć na moją pomoc.
Inna sprawa, że ja nie mam żadnych szans na związek, a
@HaranaVala:

Chodzenie na dziwki sprawia, że w pewnym momencie trochę skrzywia się psychika i inaczej się patrzy na ludzi, świat, w szczególności na kobiety.

Nawet gdy pojawi się potencjalna partnerka, będzie się ją traktowało i uprawiało z nią seks przez pryzmat divy. Że albo żona zrobi to na co typ ma ochotę, bez marudzenia, jak diva, albo ten się w ogóle nie podnieci.

Do tego nie ma nawyku przytulania kobiety po
@albertbranka:

Widzisz.

Więc tobie nie trzeba związku ale spuścić z kija już tak.
Ja natomiast potrzebuje tego, co tobie napisałam w komentarzu. Więc taki facet jak ty odpada na starcie. Dlatego jeśli wiem że facet chodził na divy, @HaranaVala: , @TestoDepot to daje mi to obraz takiego człowieka jakim jest @albertbranka czyli zimny, bez emocji, który potrzebuje kobiety a raczej jej dziury, tylko w jednym celu.
@BloodyMassacre26: mówiłaś że cenisz prawiczków, ale facet nie ma nawyku przytulania kobiety po seksie. No cóż, wszystko jest do wypracowania.
To że ktoś był na divach na przykład po zostaniu divorce raped, nie znaczy że nie ma innych doświadczeń. Pamiętaj, że ludzie są różni i ich hi historie życia i motywacje też. To co robisz jest niczym innym jak generalizacją i wciskaniem cech, które nie są obligatoryjne. Od jednej transakcji z
@HaranaVala:

Chcesz przeżyć pierwszy raz na zasadzie poczuć cipe na #!$%@?, czy przeżyć bliskość z kobietą?
Bo to drugie jest bardziej emocjonalne, bardziej uduchowione i daje możliwość rozmowy, przytulenia, pieszczenia, a nie wsadzisz, spuścisz, wyciągniesz, wyjdziesz.

Nadal nie umiem sobie wyobrazić jak to jest widzieć kobietę pierwszy raz na oczy, umieć się przy niej rozebrać (ja z nowo poznaną osobą nie umiem nawet rozmawiać) i jeszcze umieć się tak wyluzować żeby
Chodzenie na dziwki sprawia, że w pewnym momencie trochę skrzywia się psychika i inaczej się patrzy na ludzi, świat, w szczególności na kobiety.


@BloodyMassacre26: ale już jak kobieta ma 30 facetów zanim dobije do dwudziestki, to jej psychika jest nadal w idealnym stanie i jest wzorowym materiałem na żonę, "przeszłość sie nie liczy" itp, c'nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tego nie ma nawyku przytulania kobiety po
ale już jak kobieta ma 30 facetów zanim dobije do dwudziestki, to jej psychika jest nadal w idealnym stanie i jest wzorowym materiałem na żonę, "przeszłość sie nie liczy" itp, c'nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MUDAMUDAMUDA:

Naprawdę dosyć mam waszego debilizmu. Powtarzasz te frazesy utarte przez tuzin przegrywow o mistycznych różowych mających 30 #!$%@? w wieku 14 lat. Skąd wy to #!$%@? bierzecie to ja nie wiem,
przegryw też nie będzie miał tego nawyku, nawet jeśli nie pójdzie na dziwki, bo nie miałby jak sobie takiego nawyku wyrobić


@MUDAMUDAMUDA:

Miałby taką potrzebę. Człowiek ma potrzebę się przytulić. Z divą tego nie zrobi, wie to więc nie próbuje i się do tego przyzwyczaja. A nie że ma się uczyć przytulania do partnerki.
On te potrzebę sam w sobie ma.
wszystko wina kobiet, które przez całe życie poddają go otracyzmowi ze względu na wygląd i brak "dynamiczności"


@MUDAMUDAMUDA:

Jakby celował w normalne laski a nie te #!$%@? to by nie był poddany ostracyzmowi. Najwięcej określeń "gruba locha" czy "paszczur" używają przegrywy w stosunku do normalnych lasek mniej niż 7/10
dlatego właśnie nie ma i nigdy nie będzie czegoś takiego jak wyjście z przegrywu. Jeśli facet był izolowany emocjonalnie przez kobiety w okresie szkolnym, to po dwudziestce nie ma już żadnej możliwości tego nadrobić.


@MUDAMUDAMUDA:

Wystarczy że będzie poza seksem oczekiwał związku, wsparcia, ciepła, obecności, miłości, wierności, sam też to oferował.
Jak przegryw oczekuje od losu że dostanie tylko sex i po seksie ucieka, dokładnie jak te oskarki na które ciśnie,
nie, nie jest. Nieśmiały facet jest izolowany przez kobiety w wieku szkolnym, przez co jeśli nie zaobserwuje tego w domu to nie ma żadnej możliwości nabycia umiejętności wymaganych do tworzenia relacji z nimi. Jego wartość "rośnie" dopiero, kiedy atrakcyjni faceci "przeskakują" na młodszy rocznik kobiet, a wtedy ten nieśmiały "przegryw" jest już na tyle stary, że nie da sie go naprawić, na tyle zarobiony, że w przeciwieństwie do "dynamiczniaków" bez problemu utrzyma
Skąd wy to #!$%@? bierzecie to ja nie wiem


@BloodyMassacre26: z "anonimowej" grupy Dziewczyny bez Tabu, na której to kobiety same się takimi statystykami chwaliły.

Miałby taką potrzebę. Człowiek ma potrzebę się przytulić.


@BloodyMassacre26: niekoniecznie. Ja na przykład nie mam takiej potrzeby (albo jej nie zauważam/nie rozumiem). Tyle że w moim przypadku nawet w "rodzinie" nie było żadnej bliskości, a jedyne co z tamtego okresu pamiętam to #!$%@? co chwilę,
anonimowej" grupy Dziewczyny bez Tabu, na której to kobiety same się takimi statystykami chwaliły.


@MUDAMUDAMUDA:

Branie pod uwagę patoli i wyznaczanie na jej podstawie trendów wśród 100% kobiet mające ustawiedliwac puszczanie się facetów oraz być argumentem na temat hipokryzji kobiet xD genialne, no brawo xD

niekoniecznie. Ja na przykład nie mam takiej potrzeby (albo jej nie zauważam/nie rozumiem). Tyle że w moim przypadku nawet w "rodzinie" nie było żadnej bliskości, a
Branie pod uwagę patoli


na jakiej podstawie mam twierdzić, że akurat tamte kobiety były przedstawicielkami patologii? Tak samo jak "na tinderze nie ma normalnych kobiet" albo "to nie byli Niemcy tylko Naziści"?

Aha czyli żaden facet nie lubi się przytulać. Ok.


@BloodyMassacre26: Aha czyli każda kobieta woli nieśmiałego przegrywa od dynamicznego oskarka. Ok.
W jaki sposób przegryw ma wiedzieć jak to oferować, skoro nigdy nie zostalo to zaoferowane jemu i często nie wie co to w ogóle oznacza?


@MUDAMUDAMUDA:

On nie ma wiedzieć. To instynkt.

Jakimś cudem wie jak się wali konia i gdzie się wsadza oraz że duże cycki są fajne.

a jednak od oskarków nie wymagacie całej otoczki


@MUDAMUDAMUDA:

Co ty #!$%@? #!$%@? teraz? Skąd to możesz wiedzieć? Zacytuj mi gdzie
na jakiej podstawie mam twierdzić, że akurat tamte kobiety były przedstawicielkami patologii? Tak samo jak "na tinderze nie ma normalnych kobiet" albo "to nie byli Niemcy tylko Naziści"?


@MUDAMUDAMUDA:

Czyli odwracamy

Laski z grupy mające 30 bolców przed 20 rokiem życia to norma, trend właściwy
A laski takie jak ja, chcące związku i zdrowej relacji oraz partnerstwa, to patologia.

Tak patrząc na świat to faktycznie można uznać, że p0lki to coorvy