Wpis z mikrobloga

@panDyskoteka: Odważny jesteś, że na wypoku się chwalisz zakupem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oby nie zaczęła się zaraz dyskusja dlaczego kupiłeś dobrze/źle. XD
Ja na swoje pierwsze moto też mam 500 i właśnie kupowałem dokładnie rok temu (plus minus parę dni XD). Fajnie służyła przez ten sezon, jeszcze przyszły pojeżdżę, a w sierpniu zrobi się pełne A mam nadzieję. Oby pogoda ci dopisała, może zdążysz zrobić
  • Odpowiedz
@KubekMleka: stad to pytanie u innych, kupic jeszcze w tym sezonie czy czekac do wiosny :D A na jazde bede miał tylko dwa tygodnie na przelomie wrzesien/pazdziernik, bo tylko wtedy bede w Polsce. ;p Zasmakowac tego miodu (dopiero papier zdałem) czy oszczedzić sobie az do wiosny, o to jesy pytanie. No i z budżetem kiepsko, bo skurczył się do jakichś 5-6k a strasznie mi sie te okrągłe lampy w 500
  • Odpowiedz
@Bachal: Do tego jeszcze dochodzi kwestia kupowania pod presją czasu teraz (chociaż wiosną pewnie niewiele lepiej będzie XD). Może do wiosny jeszcze budżet dałoby radę powiększyć?
Teraz to już i tak za wiele dobrej pogody nie zostanie, tak się obawiam. :/ Chociaż dzisiaj widziałem chłopaki latali, a ja sobie odpuściłem i wolę poczekać parę dni, bo mają być 21-22 stopnie. Po sezonie mam trochę inne podejście. Jednak dużo pewniej się
  • Odpowiedz