Wpis z mikrobloga

Niech to będzie przestroga dla wszystkich. 30 lat. Z czego 30 lat i 9 miesięcy w przegrywie. Zero perspektyw, zero związków, zero radości życia, zero chęci żeby to dalej ciągnąć. Wegetacja. Frustracja. Porażka. Dno. Bezsens istnienia. I tak cud, że będąc takim zerem dociągnąłem do tego wieku. Życie nie ma sensu, a już na pewno nie ma sensu kiedy jest się 30 - letnim samotnikiem.

Mając 20 lat łudziłem się że jak będę miał 30ci lat to wszystko jakoś samo się rozwiąże. Otóż guzik prawda. Z przegrywu się nie wychodzi. Można tylko w nim trwać.

#przegryw #samotnosc #tfwngf ##!$%@?
zynklu1 - Niech to będzie przestroga dla wszystkich. 30 lat. Z czego 30 lat i 9 miesi...

źródło: comment_uvJcN4pFTcgbLFza6YFuceIONUY9vUaZ.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@zynklu1 jeszcze 3 lata i będę w takiej samej sytuacji, szanse za zmianę jakieś tam są ale mi się po prostu nie chce, gdyż jestem mało mówmy i nie umiem a raczej nie mam o czym rozmawiać z ludźmi, bo przecież przez całe obecne życie to komputer, praca w janszexie i jakieś tam swoje hobby.
Jeżeli chciał bym to zmienić to kosztowało by to mnie wiele wyrzeczeń, wiele głupich i dołujących sytuacji
  • Odpowiedz
@Donee: @Solstafir: @rysiekryszard: #!$%@? chłopaki w sile wieku jestescie.Popatrzcie na to z innej strony. Jestescie wolni. Nikt wam dupy nie truje o jakies glupoty, mozecie isc do baru #!$%@? pare piw i nikt na was nie nakrzyczy. Mozecie wydawac kase na co tylko chcecie, na przyjemności. Jak macie ochote na pare dni #!$%@? w gory czy na mazury to robicie to i nikogo o zdanie nie pytacie. A jak
  • Odpowiedz
@kufeleklomza i to są mądre słowa. Nie jest Wam dane - trudno. Szukajcie szczęścia gdzie indziej. A nie spuszczacie się nad tym, że nie macie dziewczyny. Idźcie na rokse spuscic ciśnienie i życie dalej jak juz musicie. Szczęście ma wiele definicji.
  • Odpowiedz
@kufeleklomza: Jasne że mógłbym znaleźć jakąś szpetną kobietę która będzie mi zatruwać życie i być jej betabankomatem jak większość moich kolegów z pracy. Ale nie chcę. Wolę być sam.

Idźcie na rokse spuscic ciśnienie


@elosiema: Na roksie same pasztety, fejki i ściemniary. Nie ma co tam chodzić.
  • Odpowiedz
@kufeleklomza: fajnie #!$%@?. Tak jakby żona czy kobieta zabraniała tego z postu. Mam dzieci i żonę i mogę iść na piwo tak jak piszesz zkiedy chce czy #!$%@?ć się na mazury. O marzeniach nie wspominając bo we dwójkę jest łatwiej je spełniać. Pal gumę z takimi radami.
  • Odpowiedz