Wpis z mikrobloga

Mirki,

mój lot z włoch był opóźniony o ponad 11h i chciałbym wystąpić o odszkodowanie do linii lotniczych.
Szczerze wolę to oddać jakiejś tę sprawę jakiejś firmie typu airhelp, która zrobi wszystko dla mnie na gotowo.

Do was pytanie mam czy ktoś korzystał z usług takich firm i czy wiecie która bierze najmniej prowizji dla siebie?

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi :)

#lotnictwo #podroze #samoloty #tanieloty
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kolored: korzystanie z tych firm to zwykle głupota, bo kosztuje to majątek, a jedyne co musisz zrobić, by to załatwić sam, to wypełnić jeden formularz na stronie linii. Jaki był powód opóźnienia?
@ms93: Powodu niestety nie znam. A takie samodzielne składanie wniosku z tanimi liniami (Wizzair) ma sens? Czy jako zwykły szary człowiek mam szanse coś ugrać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolored: Przecież ci napisałem, że wystarczy wypełnić jeden formularz. O powód pytałem, bo jeśli to pogoda, to na nic nie licz. Ale tak czy inaczej wypełnij ten formularz na stronie Wizza i czekaj na odpowiedź. Zacznij się zastanawiać nad czymś innym dopiero, jeśli odmówią.
Ja składałem i do Wizzair a i niestety odpisali że się nie należy bo to kwestia bezpieczeństwa. Tak jak ktoś wyżej napisał to kwestia jednego maila z/ formularza. Następnie przekazałem to do airhelp. Trwało to bardzo długo ale w końcu otrzymałem kasę jednak nie wszyscy moi współpasażerowie dostali przez airhelp. Generalnie nie polecam firmy - tyle to trwało że dużo szybciej byłoby samemu to załatwić. W momencie gdy Wizzair odpowie że się