Wpis z mikrobloga

Studencie (i nie tylko)!

Za rozsądne pieniądze przygotuję Twoją pracę dyplomową czy jakikolwiek inny tekst na tip-top.
Robię więcej niż zwykłą korektę - w cenie wykonuję też redakcję i skład (przygotowanie do druku) i szlifuję zdania, by praca była nie tylko poprawna, ale też elegancka stylistycznie.

Jestem absolwentem polonistyki na profilu edytorsko-wydawniczym. Robiłem korekty czasopism i książek naukowych, prac dyplomowych, współpracowałem z agencją marketingową. Jestem też autorem artykułów naukowych z historii literatury.

Odesłany ode mnie tekst możesz już dawać do druku. Zaufał mi już jeden wykopek i dużo ludzi z mojej uczelni.
Specjalizuję się w tekstach humanistycznych (polonistyka, socjologia, antropologia - wsio równo, wszystko ogarnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale technicznymi także się zajmuję - dla rzeczonego wykopka opracowałem tekst pisany na Akademii Górniczo-Hutniczej :D.

#licencjat #magisterka #studia #praca #pracadyplomowa #doktorat #studbaza #filologiapolska #filologia #umk #uam #uwr #ug #uw #awf #umcs #agh #polibuda #politechnikakrakowska #politechnikalodzka #politechnikawarszawska #politechnikapoznanska #politechnikarzeszowska #politechnika
  • 17
@pozmu: Jeśli na serio, to jestem w stanie rzucić okiem, tym bardziej, że w rapie całkiem mocno siedzę, a i z poezją ogólnie miałem sporo do czynienia (piszę wiersze, parę razy byłem z nimi na slamach poetyckich) :D
@Frenetyk napisz PW do mnie, żebym Cię pamiętał, to jest pieśń przyszłości na razie ale mamy coś działać w tym kierunku
Jakoś bardziej wierzę w ludzi z Wypoku niż w resztę xD