Wpis z mikrobloga

Mirki mam #pytaniedoeksperta Potrzebuję kupić parasol na ryby. Nie mam zbyt wielu wymagań dlatego nie chce wydawać majątku. Głównie ma to być ochrona przed deszczem, słońcem. Na alledrogo jest tego milion pińćset sto dziwinćset. Wstępny wybór padł jednak na Caperlana rozmiar L (180cm). Ma ktoś taki parasol? Może inne propozycje? Na stronie Decathlonu opinie niby ok ale czytając już w necie opinie bywają różne.

#wedkarstwo #zakupy #decathlon #ryby #parasol
  • 6
@ghostrider: Nic Ci nie doradzę, ale popatrz sobie jeszcze na Brolly. Jest to tyle dobre, że chroni jeszcze przed wiatrem. Szukaj takich z krótką głowicą (to ten element, gdzie składają się druciki od parasola). Chodzi o to, że duża głowica dużo miejsca zabiera i czasami można się nie zmieścić w pozycji siedzącej z krzesłem, dlatego te mniejsze głowice są lepsze.
@Wobler: Również to brałem pod uwagę ale stwierdziłem że parasol jest dla mnie bardziej praktyczny.
@NoKappaSoldier73: też tak myślałem
@hasek34: czytałem właśnie też o tym i przy zakupie parasola na pewno się zaopatrze w bazę. A jak Ci się sprawuje parasol? Nie przecieka? Nie gibie się na wietrze?