Wpis z mikrobloga

Ja pie*dole. Po wczorajszym wystapieniu PiSu, dotarło do mnie jaka polska scena polityczna jest żałosna. Z jednej strony PiS- rząd miernot dla miernot. Rozdawnictwo, kolesiostwo, brak kompetencji i propaganda na niespotykaną do tej pory skalę. Obrali sobie za target ludzi niewykształconych, nierobów, wszelkiej maści patologie i ludzi starych, których porwali swoim klękaniem przed kościołem i 13,14 emerytuami. Podczas gdy miliardy są przejadane polska służba zdrowia, szkolnictwo, energetyka i wiele innych gałęzi leży i kwiczy. A to wszystko okraszone "patriotyzmem", nienawiścią do tych strasznych LGBT i kultowym AZAPEOOOOO. Rzygać się chce. Na drugim miejscu mamy już skompromitowane PO, zbiór niedobitków, którzy przez 4 lata rządów PiSu nie podjęli żadnej konkretnej inicjatywy jedynie szczekając na wszelkiej maści wiecach i marszach. Nie wspominam o "liderach" tego spędu, których charyzma starczyłaby co najwyżej na przewodniczącego klasowej rady rodziców. Potem mamy takie wynalazki jak zbiór świrów z Konfederacji, gdzie "wolnościowcy" idą ramię w ramię z narodowcami czy innymi Kajami Godek. Mamy też sprzedawczyka Kukiza, który świetnie pasuje do chłopów z PSL, którzy by własną matkę sprzedali za stołki. Oczywiście jest też lewicowy twór z Robertem "nie wiem jak, ale zrobię tak że będzie fajnie i kolorowo" Biedroniem. W programie same lewicowe bzdety, choć niektóre słuszne nie powinny być podstawą programu poważnej partii. That's all folks. Na tym kończą się realne opcje. I teraz powiedzcie mi na kogo mają zagłosować ludzie wykształceni, dobrze zarabiający, którzy od władzy oczekują konkretów i chcieliby, aby rząd pieniądze zabrane im w podatkach wydawał na słuszne cele, a nie ochłapy dla biedoty.

#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #zalesie #polityka
  • 14
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Potem mamy takie wynalazki jak zbiór świrów z Konfederacji, gdzie "wolnościowcy" idą ramię w ramię z narodowcami czy innymi Kajami Godek.

@Fifarafaaa: Nosz #!$%@?, ile razy można powtarzać? ( _) Godek już w Konfederacji nie ma. I tak, wiem, jest tam Socha i inni, którzy faktycznie żyją w innej rzeczywistości. Czy uważasz, że Kaczyński, Schetyna, Czarzasty, Kukiz to lepsze szury niż Braun, Korwin i inni? Chcesz głosować na
@muzzykalny To co proponujesz to sparafrazowana wersja

Kurna czemu #!$%@? mi lewą noge!?

Ale w sumie zobaczmy co się stanie jak ujebią prawą, moze coś się zmieni.


@jamesbond07 Tyle że wiesz co zrobi druga strona? Powie łysy vincent, że pieniędzy na nic nie ma i radźcie sobie sami, a kolesiostwo i nepotyzm po prostu się przefarbuje.

@Fifarafaaa Trafne podsumowanie wszystkich opcji.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurna czemu #!$%@? mi lewą noge!? Ale w sumie zobaczmy co się stanie jak ujebią prawą, moze coś się zmieni.

@tellet: Nie, moim zdaniem to zła parafraza. Trafniejsza byłaby

Kurna, jestem śmiertelnie chory na raka, ale podobno jest jakiś eksperymentalny lek. A co mi szkodzi, może uda się mnie wyleczyć?

Zresztą, jeśli aż tak nie zgadzasz się z tym, co napisałem wyżej, to powiedz, na kogo zagłosujesz?
@muzzykalny

Trafniejsza byłaby

Kurna, jestem śmiertelnie chory na raka, ale podobno jest jakiś eksperymentalny lek.

Tyle, że nie jesteśmy śmiertelnie chorzy na raka, bo żadne prognozy na ten moment na to nie wskazują, więc obsadzanie dziadka od argumentum ad hitlerum, wygadującego głupoty, nie jest dobrym wyborem. Na korwina zagłosowalem raz, dla beki przy wyborach do parlamentu UE. Pokazał wtedy że jest gównianym politykiem i nadaje się jedynie do szczekania ku uciesze ułomnych
Tyle, że nie jesteśmy śmiertelnie chorzy na raka, bo żadne prognozy na ten moment na to nie wskazują


@tellet: Jak to, przecież Kaczor zapowiedział podwyższenie płacy minimalnej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Socjalizm wraz z inflacją mają dojechać cały kraj, a za oceanem Żydzi zacierają rączki, bo po wyborach znowu zrobi się głośno o 447. Nie, wcale nie jesteśmy śmiertelnie chorzy na raka... XD
Reszta to już uogólnianie.
@muzzykalny: > Czy uważasz, że Kaczyński, Schetyna, Czarzasty, Kukiz to lepsze szury niż Braun, Korwin i inni?

Nie uważam ich za lepszych czy gorszych, ale uważam że partia z takim miksem poglądów i takimi skrajnymi osobistościami nie ma prawa bytu i taki twór długo nie pociągnie. Jak każdy Korwina.
@Fifarafaaa: Bo mamy bardzo niską składkę na ubezpieczenie zdrowotne i jakoś ona funkcjonuje. Reszta to #!$%@? kuca-intelektualisty który nie rozumie, że Korwin z logiką jest na bakier a od kapitalizmu to mu tak daleko jak do bolszewizmu. Sam nic nie wypracował ale #!$%@? puste ekonomiczne frazesy.
@kontomierz: Skąd Ty sie typie urwałeś.
Jakoś funkcjonuje? Jakoś to funkcjonuje nawet w Afryce. Jak uważasz, że to normalne, że jeszcze rok temu lekarz zarabiał ok. 2500zl, a teraz im rzucili jakieś grosze za podpisanie lojalek to nie mam pytań. Nie wspominam o zarobkach ratowników, pielęgniarek i zadłużeniu większości szpitali. I gdzie ja popieram Korwina? Czytajże ze zrozumieniem.
@Fifarafaaa:

Jak uważasz, że to normalne, że jeszcze rok temu lekarz zarabiał ok. 2500zl


Mam lekarza w rodzinie, medycyna pracy i urolog, to 2500zł to on ma w dwa dni albo i szybciej.

Za te #!$%@? 30 dolarów miesięcznie to Cię będą raka leczyć latami, terapiami które kosztują kilkaset tysięcy rocznie. Służba zdrowia jest z reguły niedochodowa i dziękuj bogu czy tam komuś, że żyjesz w Polsce i każdy mijany człowiek
@kontomierz: Zarobią 2500zl o ile pracują w prywatnej firmie lub własnym gabinecie, niestety chociażby jako rezydent masz związane ręce i musisz wykonywać obowiązki lekarza z pensją sklepikarza.

Publiczna służba zdrowia nigdy nie będzie idealna i nie pokryje wszystkich potrzeb, ale nie powiesz mi że wydatki 6,5% PKB, co plasuje nas na 5 od końca miejscu w Europie jest powodem do dumy.