Wpis z mikrobloga

Polecam w aplikacji banku ustawić sobie, że zaookragla Ci kwote do zapłaty. Np. placisz 7zł a bank pobiera Ci 10zł i te 3 zł ładuje na twoje osobne konto do skarbonki.


@FajnyTypek: a ja nie polecam, bo potem jest śmietnik w historii konta. Prościej i lepiej po prostu po wypłacie robić sobie przelew na oszczędności na określoną kwotę (można nawet zlecenie stałe).
@kruszon71 nie rozpierdziel na głupoty ( ͡º ͜ʖ͡º) i wszystko fajnie, gratulacje wytrwałości , ale fajnie by było mieć to na koncie lub w papierkach a to co Ci napisał @klinQQ jest realnym zagrożeniem .

Jak zamierzasz je upłynnić ? Kiedyś faktycznie słyszałem o podrabianych piątkach
A to nie jest tak, że masz 5zł- wkładasz do skarbonki, a później idziesz do sklepu po czekoladę i wyciągasz 10zł zamiast piątki ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
@grz
@LegoCiemnyLas
@WhiteBandan
@sprynek
@Lorneta_z_meduza
@WhiteBandan
@przemo123mo
@djtartini1
@klinQQ
@George_Liquor
@Deska_o0
@Akayari
@FajnyTypek
@Sadanon
@bizn
@lubiegrzeski
@Dibhala
@cooles
@plecyPolakow
@dyktanabol
@agablazej
@chest
@snwptest proszę Państwa jest pierwszy problem! Byłem na 3 orlenach i 2 mcdonaldach i nikt nie chciał mi wymienić na papierki xD ktoś ma jakiś pomysł? Jutro przed pracą zajadę do Tesco może tam coś upłynnie. A te skromne zaskórniaki mam zamiar wydać na nową kosiarkę
@agablazej: nie dziwne, monety 5pln są po dziś dzień mocno podrabiane i taka ilość mówi sama za siebie.

@agablazej: @WhiteBandan: dlaczego ma jeszcze płacić za wymianę bilonu w banku?

@kruszon71: jak nikt nie przyjmie, to spróbuj w oddziale banku w którym masz konto po prostu wpłacić ten bilon na konto. Chyba najtańsza i najszybsza opcja w porównaniu do biegania po sklepach ( ͡º ͜ʖ͡º