Wpis z mikrobloga

Ja to już kurfa nie wiem co się dzieje z tą drogą i z kierowcami, którzy nią jeżdżą :/ Nie ma miesiąca bez wypadku.
Chociaż mam teorię: jest to jedna z niewielu prostych na trasie, więc jak ktoś wyjeżdża po iluś tam kilometrach serpentyn, przełęczy i zakrętów (rejon górski here) to jak wpadają na ten odcinek to łooooogień!
No i chyba w lipcu przy większym natężeniu ruchu co tydzień ktoś lądował na drzewie.
#samochody #wypadek
acidd - Ja to już kurfa nie wiem co się dzieje z tą drogą i z kierowcami, którzy nią ...

źródło: comment_w9F0gFxSXKDj3eMZQjjwmTDLRh4tTxIN.jpg

Pobierz
  • 30
@LuCzadoreQ: to taka sama sytuacja była z jakimś wypasionym audi w czerwcu. Zwykle takie fury to przelatują 180 lewym i poganiają długimi, a ten się wlókł setką po autostradzie. Wyprzedzam go a ten SMSa pisze.
@acidd
Na tej drodze ludziom włącza sie upośledzenie, a najbardziej u tirowców. Nie zlicze ile razy musialem na tym wąskim odcinku uciekać w krzaki bo idiota na pełnej leciał środkiem drogi i nawet nie raczył zjechać
@acidd: Przecież tam dalej za prostą zaczyna się dopiero zajebista droga, pełno zakrętów, wziuuum :D Jeszcze ciekawsza jest od drugiej strony. Na prostej drodze to małpa potrafiłaby pojechać 200km/h. Proste są tylko i wyłącznie dla szybkich samochodów, zakręty są dla szybkich kierowców :D