Wpis z mikrobloga

Ja to już kurfa nie wiem co się dzieje z tą drogą i z kierowcami, którzy nią jeżdżą :/ Nie ma miesiąca bez wypadku.
Chociaż mam teorię: jest to jedna z niewielu prostych na trasie, więc jak ktoś wyjeżdża po iluś tam kilometrach serpentyn, przełęczy i zakrętów (rejon górski here) to jak wpadają na ten odcinek to łooooogień!
No i chyba w lipcu przy większym natężeniu ruchu co tydzień ktoś lądował na drzewie.
#samochody #wypadek
acidd - Ja to już kurfa nie wiem co się dzieje z tą drogą i z kierowcami, którzy nią ...

źródło: comment_w9F0gFxSXKDj3eMZQjjwmTDLRh4tTxIN.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@acidd duża część ludzi jest za głupia na prawo jazdy. Wracałem sobie ostatnio ekspresówka do chaty i wyprzedzam motocyklistę (to zawsze oni mnie wyprzedzają bo ja max 120-130 :d) zdziwiony. Patrzę a tam typ przy 110~ jedną ręką kieruje a druga bawi się telefonem.
  • Odpowiedz
@acidd: a idź pan w #!$%@?, też rejon górski here i jak widzę tych patałachów nie oszczędzających paliwa, a w zimę spadających tyłem w dół to mnie #!$%@? zbiera.
nie mówiąc o wyczuciu miejsca do krawędzi. prawo jazdy w chipsach nic więcej.
  • Odpowiedz
a w zimę spadających tyłem w dół to mnie #!$%@? zbiera.


@WydajnaJednostkaIndywidualna: a to już inna bajka xD co się dzieje u nas na przełęczy zimą to masakra. Przyjadą poznaniaki czy tam inni płaskoterenowi i szok! zakręty, ślisko i trzeba jechać w górę i w dół :P
  • Odpowiedz
@acidd jakby wzdłuż drogi nie było drzew, to pewnie i ofiar byłoby znacznie mniej ¯_(ツ)_/¯ ale to nie zmienia faktu, że pewnie masz rację z tym "niewyżyciem" po długim odcinku samych zakrętów. Albo wcześniej nie mieli jak kogoś wyprzedzić i jak nadarza się w końcu okazja, to lądują na drzewie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@acidd: Ten samochód nie wygląda jakby miał uderzyć w to drzewo przy prędkości 120, więc chyba teoria z dupy. Nawet jeśli ktoś jedzie po prostej 120, to przy sprawnym aucie i równym asfalcie, nic nie powinno się stać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kreation: może w tym przypadku z dupy, kto wie? ¯\_(ツ)_/¯
Może byli zmęczeni po pracy? i zasnął, albo zasłabł. Różnie bywa
  • Odpowiedz