Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#xiaomi #mi9 #mi9tpro
Jeżeli ktoś się zastanawia czy brać zwykłą mi 9 czy mi9t pro to polecam ten drugi. Ikony powiadomień, brak notcha, większa bateria i dużo lepszy czytnik linii papilarnych za tą samą cenę. Na dodatek zdaje się być taki bardziej poręczny. Kamerka do selfie (u mnie wykorzystywana prawie nigdy) wysuwa się zadowalająco szybko. Jednak redmi robi lepsze telefony od xiaomi, czego seria note jest dodatkowym dowodem. Koniec #oswiadczeniezdupy . Pozdrawiam!
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lifefitness: nie szukałem informacji. To odczucie po dwóch godzinach używania mi9t pro. Wcześniej przez miesiąc miałem mi9. Mogę potwierdzić to zmienione podświetlenie przy próbie odblokowania. W mi9 było zielone a tu jest błękitne.
@danielinho: aha. Jeśli już porównujesz te dwa modele to warto zaznaczyć, że mi9 ma lepszy aparat (główna różnica w przysłonach), obsługuje ładowanie bezprzewodowe i ma port podczerwieni. Mi9 ma gorilla glass 6, a mi9t pro gorilla glass 5. Więc teoretycznie ekran bardziej podatny na zarysowania. Jak kogoś nie wkurza notch to raczej mi9 będzie lepszym wyborem, telefon i tak z reguły ładuje się codziennie a mi9 spokojnie pracuje jeden dzień przy
@kAdi: tak. Choć bardziej interesuje mnie większa bateria (4000 vs 3300 mAh) i to, że według nieoficjalnych przecieków ma mieć OIS. Z tym drugim zobaczymy jak wyjdzie.
@lifefitness: mój wpis nie miał na celu porównania tych dwóch telefonów. To były wyłącznie moje subiektywne odczucia po przesiadce z jednego modelu na drugi. Uważam, że Mi9 to fajne urządzenie, ale miało kilka mankamentów, które zostały po części naprawione/zmienione w wersji Mi9T Pro.

Nie korzystam z odblokowywania twarzą, ale na pewno będzie się to robiło gorzej niż przy Mi9. Mechanizm otwiera się "szybko", ale moim zdaniem do codziennego użytku nawet kilkadziesiąt
@danielinho: chodzilo mi o to ze przez caly czas od poczatku firmy xiaomi, produkowala ona telefony mi i redmi, redmi nie bylo zadna subfirma. To byla linia telefonow budzetowych.
Teoretyczne wydzielenie marki redmi, nastapilo w tym roku, wiec bez przesady.
Poza tym z jakiegos powodu u nas ten telefon nie nosi miana K20 czyz nie?