Wpis z mikrobloga

Co to za jakaś pieprzona moda się pojawiła na wykopie, że ktoś się powołuje na coś, a gdy człowiek go dopytuje o szczegóły to odpowiedź brzmi

przepraszam, ale kim jestes zeby mnie przepytywac z wiedzy? Szkole srednia skonczylem juz jakis czas temu.


http://www.wykop.pl/link/1582757/polacy-wsrod-najtezszych-umyslow-swiata/#comment-16245421

Już któryś raz spotykam się ostatnio z takim komentarzem, albo na jakieś statystyki, których potem nie chce podać albo mem na mikro widziałem - porównanie słów Palikota i Hitlera. Co prawda nienawidzę go bo odwala cyrk i każda plotka na jego niekorzyść jest ok ale nvm. Jakiś gościu zrobił mem, praktycznie te same słowa, a jak zapytali go o źródło tych słów Hitlera to odpowiedź "Miałeś to w szkole, mogłeś się uczyć" - no k---a, rozumiem, że wakacje i miernik gimbazjuszy robi się czerwony ale to już jest denerwujące.

#shitwykopsays
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xatoos: wiesz, zasłyszy taki coś i myśli że to fakt i w ramach obrony rzuca że nie będzie wspominał o co dokładnie chodzi bo tego w szkole uczą blablabla, tyle że tego nie uczą w szkole a to tylko wymówka by uniknąć dyskusji
  • Odpowiedz
@Kamill: No w przypadku takich dyskusji to mnie też rozbraja. Co innego jak problem był poruszany na forum 100 razy, a wchodzi nowy i robi temat ale to raczej nie o to Ci chodzi. Pół biedy jak to są jeszcze jakieś słowa, cytat, który można znaleźć ale najbardziej mnie rozwala jak piszą to do statystyk. Bo ja nie mam co robić tylko siedzieć pół dnia i szukać bo on sobie
  • Odpowiedz