Wpis z mikrobloga

Doradźcie co robić, gdzie pojechać w Zakopanem i okolicach przy kontuzji nogi? Niestety wczoraj naderwałem mięsień i wyjścia w góry odpadają. Co warto zwiedzić?
#zakopane #tatry #kontuzja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chesterros: ogólnie Podhale słabo w zabytki stoi, w Zakopcu też jest tylko kilka ciekawych miejc pod tym względem (np. Cmentarz na Pęksowym Brzyzku jest klimatowy). Jesteś zmotoryzowany? Jedź do Popradu na zakupy, przy okazji spod Tesco jest mega widok na Wysokie Tatry, zupełnie inny niż od nas. Jak jesteś fanem sztuki sakralnej hehe, to polecam kościółek w Dębnie (na liście UNESCO) i z drugiej strony (tylko to z 40km) w
  • Odpowiedz
@cult_of_luna:
Dzięki za ciekawe propozycje. Jutro wybieram się właśnie na ten cmentarz oraz do Muzeum Tatrzańskiego. Tak mam samochód dlatego mogą być okolice Zakopca. Poprzednie trzy dni byłem na Słowacji właśnie niedaleko Popradu :D i niestety kontuzji się nabawiłem w Słowackim raju. W tamtym roku byłem w Niedzicy i Czorsztynie także tutaj odpuszczę. Chyba podjadę do skansenu oraz tego kościółka - jest jeszcze coś ciekawego w tej okolicy? :)
  • Odpowiedz
@chesterros: Babia Gora niedaleko, no ale nie dasz rady z kontuzją :) Ogólnie sprawdź na stronie kościółka (wpiszesz kościół Orawka zwiedzanie w googlu to będzie ok), bo w jakiś jeden albo 2 dni nie ma zwiedzania. A tak to pani ładnie opowiada i mozna pół godziny posiedzieć i zdjęć pocykać :) Skansen też spoko, i też pani spoko opowiada, tylko zależy jakichś się ludzi w grupie trafi, bo np. dzieciorów
  • Odpowiedz