Wpis z mikrobloga

to dobra, czy nie? Bo nie lapie dzisiaj wszelkiej ironii:)


@kkpol: ... I tom słaby... po skończeniu II leżałem i z wrażenia oddechu złapać nie mogłem, a III ponoć, p--------o przez 60 stron a potem jest lepiej niż w II ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kkpol: @Jordanek: Oj, żebyś się nie zawiódł. Dla mnie była strasznie naiwna. Do tego jednak nad pewnymi różnicami kulturowymi ciężko przejść do porządku dziennego.
@RobertKowalski: Przez I przebrnąłem, a na II totalnie utknąłem. Nie dałem rady.
  • Odpowiedz
@RobertKowalski: @stahs: @wicikumoza: @Polanin: @Aokx: @Jordanek:

Dla mnie zajebista ksiazka. Niesamowicie dziala na wyobraznie, swietny pomysl autora, wiec bardzo wysoko ja oceniam. Czytalo sie ja bardzo przyjemnie, bardzo ciekawe postacie. Byly z 2-3 troszke slabszye rozdzialy, ale ktore rowniez czytalo sie z zaciekawieniem np jak powstawal Sofon. Od razu mam ochote siegnac po 2 tom, wiec zaraz zamawiam.

2,3 tom
  • Odpowiedz
bardzo ciekawe postacie

@kkpol: Postacie to właśnie były słabe. Nie potrafiłem wczuć się z decyzje żadnej z nich.

Byly z 2-3 troszke slabszye rozdzialy, ale ktore rowniez czytalo sie z zaciekawieniem np jak powstawal Sofon.

@kkpol: Dla mnie ten sofon to była jedna z podstawowych wad tej książki. Jakieś kawałki połamanego elektronu (to był elektron? dobrze pamiętam?), które latają w powietrzu, potem właściwie inteligentny byt stworzony z
  • Odpowiedz