Wpis z mikrobloga

#pogrzebanekroniki część druga

Dzisiejszego dnia skupiłem się na ekspieniu i dołączeniu do najemników, sporo walki ze stadami polnych bestii, bandytów i topielców, zwiedzony las wraz z Laresem, a do tego zakończony wątek zaginionych ludzi. Dosyć produktywny dzień ale i tak w Khorinis zostało jeszcze sporo do zrobienia. Pogrzebacz już staje się irytujący bo jest cholernie krótki, a jedyne zwiększanie obrażeń to inwestowanie w siłę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Rozwinąłem siłę bazową do 64 punktów co pozwala już na jako takie mordowanie pomniejszych potworów, dalej nie nauczyłem się otwierania zamków ani czytania tabliczek, a na to potrzeba aż czterech poziomów. Z tego co wczoraj wyliczyłem, to potrzebne mi będzie AŻ 110 bazowej siły żeby jako tako walczyć z orkami i jaszczuroczłekami podczas polowania na smoki.

Plan na jutro to szybka podróż do Górniczej Doliny po to aby zakupić pas +10 do siły oraz aby dowiedzieć się o zbroi z płytek pancerza pełzaczy. Według mnie ta zbroja to podstawa bo z tymi obrażeniami muszę sporo tankować. Później wyczyszczę całe Khorinis (oczywiście w ramach możliwości broni), a następnie udam się do Jarkendaru aby uwolnić moc która zaklęta jest w pogrzebaczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gothic
P.....z - #Pogrzebanekroniki część druga

Dzisiejszego dnia skupiłem się na ekspien...

źródło: comment_Mo1fu2hl5YxRIySvbmP9rhbaYycQy8gu.jpg

Pobierz
  • 28
@Prychacz: O właśnie, jak musisz tylko używać pogrzebacza to staraj sie robić tanka, może naucz się już wcześniej robić potki na max hp? I ja bym poleciał już w walke 1h żeby kryty walić i szybciej tym gównem machać, ale jak chcesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prychacz: uuuuaaa powodzenia xD dla chcącego nic trudnego, więcej siły i jednoręka i nawet z laga czy sztyletem da radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam pogrzebacz? Bez łuków i zwojów?