Wpis z mikrobloga

O jeżu jak kisnę...

Do mojego lvl 6 przyszedł inny lvl 6. Przez kilka minut bawili się w pokoju i przed chwilą znowu wyszli na podwórko. Wychodząc gośc mówi do "gospodarza":
- Jesteśmy psyjaciółmi bo mamy takie same kapcie
- Jak to? - zapytał "gospodarz" patrząc na sandałki
- No w pseckolu mamy takie same kapcie
- To psyjaciółmi jesteśmy w pseckolu, tu jesteś u mnie i masz robić to co wymyślę
- A co wymyśliłeś?
- Idziemy na dwul.

Kurtyna

#heheszki #dzieci
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubaklodz: rodzice olali sprawę. Nigdy nie chodziłam do logopedy. Śmiali się że mnie na podwórku i do tej pory pamiętam jak siedziałam na schodku powtarzając "szedł Hubert lasem po drodze rowerowej". I przez całe wakacje nauczyłam się mówić normalnie, a pod koniec wymawiania "r". Dzieci i tak dalej się śmiały.
  • Odpowiedz
6 latki mówią już bez seplenienia


@wykopowy_brukselek: taaa wszystkie 6 w 26 osobowej grupie w zerówce. Na dodatek 6 lat to dobry czas na wymianę jedynek z mlecznych na stałe i dodatkowo seplenienie z tej okazji.
  • Odpowiedz
@supersonicmikeoftheskies:

Starszy, lvl 9, czytał kiedy był lvl 3,5. Bardzo ułożony, grzeczny i spokojny. Może programista15k, czas pokaże.


Też byłam tym superinteligentnym dzieckiem, które szybko nauczyło się czytać. Dzisiaj mam pracę za grosze, depresje i nerwicę lękowa. Nie nastawiaj się nie wiadomo na co, bo nie dość, że rozczarujesz siebie, to jeszcze skrzywdzisz dziecko.
  • Odpowiedz