Wpis z mikrobloga

Cały tydzień się stresowałem bo w piątek mam deadline mojego pierwszego projektu( #korpo here) i w sumie została mi tylko do zrobienia prezentacja bo całą resztę zrobiłem już dawno temu - tyle, że jako umysł ścisły to właśnie takie lanie wody podczas prezentacji i samo jej tworzenie jest dla mnie najtrudniejsze. Stresowałem się bo codziennie sobie mówiłem, że "spoko jutro zacznę ta prezentację robić i jakoś to będzie", a potem wracałem do domu i nie mogłem spać myśląc o tym że jutro już serio muszę coś zrobić(po czym przychodząc do pracy znów to odkładałem xd).

Dzisiaj po obiedzie jako, że zostało mi już niewiele czasu a prezentacja ma być gotowa na jutro z samego rana, w końcu usiadłem do niej i zacząłem coś robić mając cały czas w głowie, że pewnie będzie trzeba zostać po godzinach bo muszę to skonczyc ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No ale jednak nie taki diabeł straszny jak go malują i właśnie skończyłem to gówno robić i przeglądam wykop bo została jeszcze godzina pracy a wszystkie taski pokończone.

Musiałem się pochwalić moim małym zwycięstwem, dziś w końcu wyspie się jak czlowiek ()

#korposwiat #truestory #wygryw #chwalesie #pracbaza
  • 6