Wpis z mikrobloga

  • 240
Witajcie. Dzisiaj kolega o 9:35 ma pierwszą godzinę wychowawczą i jest to pierwsza lekcja tego dnia. Mam zamiar wbić tam jak gdyby nigdy nic i udawać ucznia, który dopiero co się przepisał z innej szkoły. Oczywiście nie będzie mnie na liście i mam nadzieję, że wychowawca nie będzie tego weryfikował. Jeśli uda się z zapytaniem do sekretariatu to szybko się ulotnię ;) będę grał rozrywkowego i otwartego ziomka z nadzieją, że wybiorą mnie przewodniczącym. Pewnie pytacie co zrobię z moją posadą? Nie wiem, nigdy nie byłem przewodniczącym ale zawsze chciałem nim być xD Jestem już rok po skończeniu technikum ale wyglądam młodo więc raczej nikt nic nie będzie podejrzewał. Jeśli ktoś z was będzie w tej klasie to mnie nie sprzedajcie :P po 10:30 napiszę czy się udało.

#szkola #wybory
  • 32
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LukasDiesel: wiesz teoretycznie informacja o pieniądzach mogła być na stronie internetowej, ale wybory samorządu na dzień dobry, to mi się nie klei :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Medyc u mnie jak ziomek doszedł to nie wiedziała xD tak samo z tymi wyborami i identyfikatorami (jak ktoś nie miał 2zł to jeden za drugiego obstawił i po problemie). To akurat wydarzyło na prawdę a wy podajecie to jako dowód, że to bait :(
  • Odpowiedz