Wpis z mikrobloga

  • 240
Witajcie. Dzisiaj kolega o 9:35 ma pierwszą godzinę wychowawczą i jest to pierwsza lekcja tego dnia. Mam zamiar wbić tam jak gdyby nigdy nic i udawać ucznia, który dopiero co się przepisał z innej szkoły. Oczywiście nie będzie mnie na liście i mam nadzieję, że wychowawca nie będzie tego weryfikował. Jeśli uda się z zapytaniem do sekretariatu to szybko się ulotnię ;) będę grał rozrywkowego i otwartego ziomka z nadzieją, że wybiorą mnie przewodniczącym. Pewnie pytacie co zrobię z moją posadą? Nie wiem, nigdy nie byłem przewodniczącym ale zawsze chciałem nim być xD Jestem już rok po skończeniu technikum ale wyglądam młodo więc raczej nikt nic nie będzie podejrzewał. Jeśli ktoś z was będzie w tej klasie to mnie nie sprzedajcie :P po 10:30 napiszę czy się udało.

#szkola #wybory
  • 32
  • 124
@Urawis @Devih @FreakingAwesome @Sondokan @koloalu
Wychowawca w sumie miał wywalone, na liście musiałem się tylko dopisać (nie mieli jeszcze dzienników, u mnie w szkole był taki tymczasowy bez drukowanych list itp. a tutaj kartka wyrwana z zeszytu xD) przewodniczącym nie zostałem, nawet nie zastępcą :( nikt nie chciał zostać skarbnikiem, pomimo demokratycznych wyborów wybrana osoba się na to nie godziła a więc zgłosiłem się ja, wszyscy myślą, że jest po problemie ale
@yellowshadow ziomek normalnie uczeń, tylko ja się podszywam

Teraz była geografia, jak się okazało z wicedyrektorką xD jak się o tym dowiedziałem to chciałem się ewakuować, tym bardziej że szła z dziennikiem. Ale zaryzykowałem. Sprawdziła obecność według listy wydrukowanej w dzienniku, i spytała czy kogoś nie przeczytała. Zgłosiłem się ja i jakiś koleś, o którym zapomniano w trakcie pisania. Dopisała nas na końcu i to tyle xD jako, że jest opiekunką samorządu