Wpis z mikrobloga

Miałem wypadek samochodowy (nie ze swojej winy), w którym były osoby ranne, auto być może będzie do kasacji.
Oczywiście chciałbym uzyskać jak najwyższe odszkodowanie i tu pytanie: czy korzystać z firm oferujących pomoc w uzyskaniu odszkodowania? Dzwonili już do mnie z Polskiego Instytutu Odszkodowań - biorą 20%. Wydaje się to sporo, biorąc pod uwagę że całość może wyjść kilkadziesiąt tysięcy, z drugiej strony nie znam standardów na rynku.
Może ktoś z Was korzystał z takich usług i może polecić jakąś firmę?
#odszkodowanie #ubezpieczenia #wypadek
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pilovsky: około godzine temu byłem swiadkiem wlasnie takiego wypadku. Mam pytanie. Czy to punto w Ciebie #!$%@?ło na czołówkę?
  • Odpowiedz
@pilovsky: spróbuj najpierw sam zgłosić roszczenia do ubezpieczyciela. A.co.do.tych firm to może lepiej sam.prawnik albo radca prawny. Taka firma i tak albo ma.kogos.na.etacie albo sama wyśle do podwykonawcy. Bezpośrednio taniej :-) ale próbuj najpierw sam, na prawnika zawsze jest czas
  • Odpowiedz
@pilovsky: z reguły leweciarz, który podjeżdża pomaga załatwiać formalności i od ręki ogarnia Ci samochód zastępczy i wszystko tłumaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) poszukaj na stronie z leasingiem aut samochodów zastępczych
  • Odpowiedz