Wpis z mikrobloga

Kobiety nie interesują się tobą, chociaż nie jesteś brzydki? Traktują cię jak powietrze? Boli cię, że na widok Armando/Pedro z Europy zachodniej mają kisiel w gaciach? Zdradzę ci sekret.
Otóż sprawa jest prosta, wszystkiemu winien jest twój wyraz twarzy. Możesz zadbać o ubranie i ładny zapach (a nawet musisz, tak samo jak musisz golić jaja), ale wykrzywiona grymasem morda odstraszy każdą kobietę, zanim zdoła cię powąchać. Wpisz do Googla "Polish man" I wpisz "French man". Moja teoria jest taka, że typowy Polak ma mordę skrzywioną, jakby mu ktoś (za przeproszeniem) zdefektował po ciężkiemu na klatę. To nie twoja wina, po długich przemyśleniach na klozecie dziś rano stwierdzam, że wszystkiemu winne są minione lata i tragiczny los Polski. Piętno jakie odcisnęły zabory, wojny i lata komunizmu musiało odcisnąć się na twarzach twoich przodków i było przekazywane z ojca na syna, z matki na córkę. Nie w genach, a po prostu w każdej chwili, kiedy uczyłeś się od nich życia. To widać po twarzach tych, którzy wychowali się po wschodniej stronie żelaznej kurtyny. Na tych twarzach jest cierpienie.
Moja recepta jest taka, że musisz pracować nad swoim wyrazem twarzy żeby nie wyglądać jak typowy Polaczek "jestem kimś, zarabiam 5 tys." "Jestem męski i zdecydowany". Morda polska nosi ślady codziennej walki o przetrwanie. Polak na każdym kroku musi coś udowodnić, bo jest wychowany w przeświadczeniu, że życie to walka. Tymczasem czasy się zmieniają, wojna się skończyła i komuna też. Sytuacja bytowa Polaków w ostatnich 20 latach mocno się poprawiła.
Jeżeli chcesz żeby kobiety na twój widok sikały po nogach to musisz coś zrobić ze swoim polskim wyrazem twarzy. Po pewnym czasie staje się możliwe wyhodowanie w miarę naturalnego uśmiechu, który będzie trzymał się sam i zmieni też twoje nastawienie, a kobiety będą się za tobą oglądały.
#przegryw #zwiazki #podrywajzwykopem
  • 11
@antek_akrobata: Tu nie chodzi tylko o mimikę, a o całą emocjonalność. Kobiety operują w pełni świadomie na poziomie emocji i dostrzegają głębie wszystkich twoich emocji. Przede wszystkich wiedzą czy jesteś pewny siebie.
@Dinozaur_pelen_nostalgii: zapomniałem dodać, że progeni nie idzie wyleczyć aparatem. To #!$%@? genetyczne, tylko operacyjnie da się to usunąć, a że jest to najbardziej krwawa operacja, to z moją krzepilowścią krwi jest za duże ryzyko. Także dzięki za radę ale ten temat mam już przerobiony dużo lepiej