Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!
Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat loot boxów i zaczęłam zastanawiać się nad motywacjami kupowania loot boxów. Sama gram w gry, w których one występują, jednak nigdy nie ich nie kupowałam, otwierałam natomiast skrzynki, które dostałam po rozgrywkach. Czy zdarzyło Wam się kupić loot boxy, jakie były tego powody? Z góry dzięki za odpowiedzi!

#gry #pubg #fortnite #leagueoflegends #hearthstone #steam #csgo #kiciochpyta #lootbox
  • 25
  • Odpowiedz
@kipustynia Ich ekskluzywność. Ja tak się #!$%@?łem ostatnio z dotą mimo że do hazardu mnie nie ciągnie itd xD.

Widzisz że są bardzo fajne skórki, do postaci którą często grasz więc kupujesz bo gra nie wydaje się przy okazji umrzec w ciąglu najblizszych lat.
Potem się okazuje że jest wiecej tych skórek do postaci którymi grasz, no to kupujesz jeszcze więcej.
Hola hola! Jest jeszcze rzadka super rzadka i epicka skórka posród tych skórek. Im więcej kupisz tamtych commonów to tym większa szansa na rzadka i super rzadką + nie możesz dostać duplikatów NO CHYBA ZE WYKUPISZ WSZYSTKIE COMMONY wtedy one się resetują.
No to teraz kupujesz skórki bo są ekskluzywne + masz coraz większa szansę na rzadką bo odhaczane są commony + gra informuje że im więcej kupisz tym większa szansa na tą
  • Odpowiedz
@kipustynia ja kupilam loota w HS gdy to wskoczyla duza promocja gdzie duzo kart moglam dostac za 20 procent zwyklej ceny. Normalnie bym musiala grac caly miesiac po kilka gier dziennie. Nie wiem jak ta motywacje nazwac xd to bylo jednorazowe
  • Odpowiedz