Wpis z mikrobloga

Chciałbym Was zachęcić do polemiki.
Będąc w perfumerii, szanowna Pani powiedziała mi, że wszystkie wody toaletowe posiadają cytrusy w sobie.
Ja powiedziałem, że się absolutnie z tym nie zgadzam.
Zachęcam do dyskusji, jakie Wy macie zdanie :)?

#perfumy
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dradziak: mi w perfumerii lasia powiedziała że teraz jest norma to że faceci i kobiety wymieniają się zapachami i to jest coś powrzechnego jak facet używa damskich perfum
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dradziak: ona tak to określiła że wręcz jakby każdy tak prawie robił xd.
Chociaż mi to pasuje bo niektóre damskie pewnie mają pewne perełki. Ja lubię gourmand, a kobiety tych zapachów pewnie mają o wiele więcej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dradziak: kurde, niedawno czytałem komentarz ziomka jak on chodził na siłownię, był jakiś inny ziomek co było czuć od niego dzikusa jakby pół flakonu wylal na siebie, no to ten pierwszy ziomek mówi specjalnie do swojej dziewczyny głośno kiedy ziomek walacy saważem był obok :"jak dowiem się kto wylewa na siebie tyle dzikusa to mu wsadze ten flakon w dupe" i od tej pory już nie było tak czuć od
  • Odpowiedz
  • 1
@alvaro1989
Niee no, w testerowni, testerowni....xD
W QM takimi głupotami nie raczą, w każdym razie ja nie miałem tej "przyjemności" xD
@Minishcap
A myślisz, że skąd unikaty wyciągam?
Jeszcze dla większych wrażeń, wchodzę do elektrycznego i pytam się o kondensator, a ludzie zaczynają się na mnie patrzeć jak na debila i sprzedawca zaczyna mówić
  • Odpowiedz
  • 1
@Zimnok
Luzik, luzik!
Tam właśnie z tego co pamiętam Doktorek opowiadał jak to gościu się wypsikał Invictusem bodajże, nie Sauvage, ale meritum to same xD
  • Odpowiedz
@dradziak:
Ale, że w nutach mają cytrusy, czy że cytrusy to Niewidzialny Składnik, Kamień Filozoficzny, Baza, która musi być w każdym parfiumie inaczej Alchemicy nie są w stanie zrobić Wody Toaletowej?
  • Odpowiedz