Wpis z mikrobloga

@uniwerstal: Obecnie nikt nie zna algorytmów googla. Do tego są zmieniane co tydzień/kilka tygodni. Są niesamowite pieniądze i technologie (np. sztuczna inteligencja) pakowane w to, żeby to rozgryźć. Chyba nie może zrobić wiele poza zrobieniem odpowiedniej wizytówki, doborem słów kluczowych itp.
specjalnie założyłem konto by odpowiedzieć , 3-4 miesiące temu otrzymałem taki sam telefon od tejże firmy( KLIENTiGO, pięknie ładnie, szybko faktura opłacona za pobraniem i potem... nic . Brak kontaktu z firmą, zamówiona usługa nie wykonana ( wizytówka, pozycjonowanie etc.) Także nie polecam ich. Najzwyczajniejsze naciągacze.
Pozdrawiam
Witam
Ja również zostałam oszukana przez tak zwana Panią Partycję, zadzwoniła do mnie z propozycją reklamy na stronie google, przeważnie byłam septyczna i nie ulegałam takim propozycja, ale tym razem sie zgodziłam. oczywiście mówiła o publikacji reklamy na stronie gogle itd itp ze cena 200 zł dostane kod z google przyszła faktura i umowa oraz za jakiś czas kod. I teraz wiem ze zrobiłam ogromny błąd bo wysłałam jej ten kod a