Wpis z mikrobloga

@AllieCaulfield:

Zostałem sprowokowany do tego wpisu. Nie chciałem tego robić ale jakoś Im więcej o tym myślę tym bardziej mnie to irytuje. Może w ten sposób mi ulży.

Kilkadziesiąt minut temu jakiś ktoś (nie pamiętam nicku ale mam nadzieję że będziesz to czytał) rozdmuchał gownoburzę ( niepotrzebną bardzo) na temat jakiejś Mirabelki, która to szukała opinii na temat zegarka. Użyto tagu #logikarozowychpaskow
Nie wnikam w zasadność i to kto miał rację i kto "był na gorze" w tym dziecinnym konflikcie.

Ja tutaj o czymś innym.
Na rany Chrystusa! Zawołaliscie sporo ludzi (np ludzi zgromadzonych pod tagiem #zegarki) Wlasnie Ci ludzie, poświęcili swój czas i energię aby wypowiedzieć się merytorycznie w temacie. Dla wielu cały wpis miał wartość informacyjną. Wpis niestety został usunięty wraz z rzeczowym odpowiedziami.
Miejcie na uwadze innych a nie tylko siebie.

Pozdrawiam

Taguje #logikaniebieskichpaskow I #logikarozowychpaskow (dla zasięgu)
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AllieCaulfield: większość na tagu zamiast normalnie wytłumaczyć to pisze coś na zasadzie 'lol, majtkowiec, kup lepiej Orienta'. Osobiście to już rzygam tymi Orientami ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie dziwię się że ktoś może się wkurzyć. Nie widziałem dalszej dyskusji, może ktoś faktycznie poświęcił swój czas i wysunął ciężkie argumenty, jeżeli tak to szkoda że wpis został usunięty.