Wpis z mikrobloga

Wracam sobie z #pracbaza po nocce do niedawno wynajętego mieszkania #bloku. Otwieram drzwi i czuję dziwną woń. Myślę sobie że ktoś położył śmieci na klatkę. Wchodzę na pierwsze piętro woń się nasila, drugie piętro coraz bardziej zaczyna mnie cofać. Wchodzę na trzeci a moim oczom okazuje się zrobiony klocek na pół klatki. Dodam że nikt w klatce nie ma psa. Myślałem że puszczę pawia i zesram się obok tego gówna. Wchodzę na moje ostatnie czwarte piętro wkurzony level max i widzę rozłożonego żula który śpi prawie pod moimi drzwiami chyba na wszystkich wycieraczkach z klatki. Myślałem że go tam... Pytam się gościa jak tu wszedł a on mówi że go wpuszczają bo nie ma gdzie spać. Nie rozumiem takich ludzi którzy wpuszczają. Jak tacy dobrzy to niech zaproszą do mieszkania dadzą posiłek, pozwolą się umyć i załatwić potrzeby. A nie pozwalają srać pod czyimś mieszkaniem. Jak jeszcze raz się to powtórzy i znajdę to osobę co wpuszcza to mu zrobię to samo pod drzwiami.
  • 29
  • Odpowiedz
@VirUseK_PoL: Jesli to prawda co piszesz, to zawsze zrob zdjecia z adnotacja kiedy to miało miejsce. Urzędnicy maja to do siebie czy to Urzad Policja czy Spółdzielnia itp, ze jak nie masz dowodów to jestes pieniacz itp.
  • Odpowiedz
@VirUseK_PoL: Zrob zdjecia, tego gówna i tego człowieka. Zgłoś na Policje itp. To nie jest pomoc, jak ktos nawaloną osobe wpuszcza, a ta robi taki syf. Są noclegownie. Ja osobiscie bardzo agresywnie reaguje, jak żul chce pieniądze na wódkę lub jedzenie a nawalony jak kopaczka. Jak masz na gorzałę to na jedzenie tez masz.
Dziwi mnie fakt, ze ludzie wpuszczają. Kto potem sprząta? W noclegowni sie wyśpi i poje, ale musi
  • Odpowiedz
@VirUseK_PoL: u mnie też tak było, huiki czaiły się i jak ktoś wchodził do klatki to wyskakiwali, jak #!$%@? ninja i łapali drzwi w ostatniej chwili.
J. W. Rób zdjęcia, zgłaszaj na SM, do spółdzielni, wydrukuj fotkę tego gówna z notką, że taki jest efekt wpuszczania żuli na klatkę itd.
  • Odpowiedz
@bdziu: fajnie by było, jakby takie historie można było tagować #pasta. U mni oprócz obsranej klatk8, to jeszcze parę miesięcy temu wywaliłem z budynku typa, który leżał u mnie pod drzwiami i konia walił.
  • Odpowiedz