Wpis z mikrobloga

#bukmacherka

#etoto taka zmiana dziś, dzwoni jakiś numer, odbieram i gość się przedstawia że jest z etoto i pytanko ze dawno u nich nie grałem itp itd i że mają promke 20 zł freebet + jak wpłacę 100 pln to jeszcze dostanę 200pln bonusu.

Niby człowiek wie, że polscy bukmacherzy są kiepscy, do tego etoto jakoś nie powala kursami ale co by nie powiedzieć taki bezpośredni marketing przekonał mnie do wpłaty tych 100 pln (choc muszę sprawdzic warunki obrotu tymi 200pln).

W każdym bądź razie promocja jest chyba dla wszystkich..
  • 10
@BigFeet: Przecież to oferta powitalna a nie żadne dla stałych klientów wpłacasz 100 dają ci 200. 4 razy bonus plus depozyt do tego kurs minimalny 2.20 to śmiech na sali. Nikt tego nie obróci może 2% osób.
@Triptiz: Może i jest podobna do powitalnej, ale ja tam konto założyłem dawno temu (chyba ja zaczynali bo mieli fajne bonusy), więc wydaje mi się że jest to jednak oferta dla stałych klientów
@BigFeet: Poza tym regulamin jasno mówi komu przysługuje więc nie wiem jak mogłeś mieć konto dawno temu.
4. Oferta przysługuje Klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 1 sierpnia 2019 roku od godziny 00:00 CET.
@Triptiz: Przecież mówię Ci, że rano zadzwonił do mnie gość z pytaniem czemu przestałem u nich grać i że on mnie zachęci takim a nie innym bonusem żebym wrócił.

Logika : skoro przestałem grać tzn. że grałem, jeśli grałem to musiałem wpłacić hajs, jeśli wpłaciłem hajs tzn. że skorzystałem już kiedyś z promocji powitalnej, jeśli skorzystałem to znaczy że już nie mogę, jeśli już nie mogę to znaczy że obecna promocja