Wpis z mikrobloga

Cześć,

Robię szybkie #rozdajo. A do zgarnięcia jest 1 gram w 100% legalnego suszu konopnego z #cbd.

A to z okazji otwarcia sklepu z marihuana pod adresem https://sklepzmarihuana.pl

Dodatkowo łapcie 10% rabat do sklepu ważny do jutra do godziny 10:00 - WYKOPCBD

Zwycięzcy proponujemy zioło o waniliowym aromacie ale damy możliwość wyboru spośród takich odmian jak:

* Bubblegum
* Vanilia
* Mango
* Amnesia
* Strawberry

Niewybrane odmiany przejdą do następnej rundy w przyszłym tygodniu.

Zasady proste jak konstrukcja topa - plusujesz ten wpis i już, a losowanie proponuję jutro o godzinie 10:00.

Susz ten zawiera mniej niż 0,20% THC więc nie nadają się na #narkotykizawszespoko ale można dołączyć do #wykopjointclub i udawać, że klepie.
SklepzMarihuana - Cześć, 

Robię szybkie #rozdajo. A do zgarnięcia jest 1 gram w 10...

źródło: comment_ZSKiTxHKSsY8DmjT1pSEt2UQulvXGUeV.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
a co ojca boli?

@arkagham: Raczej pytanie co nie boli. Na pewno stopy(dna moczanowa), stawy, prostata, kręgosłup, migreny. Wszystkiego nie mówi, bo wyobraź sobie dzieci i małżonka do lekarza gonią, a przecież co ci lekarze tam wiedzą...
Jakiś czas miał opiaty przepisane, ale juz nie ma. Generalnie w końcu dał się namówić na kompleksowe badania i jest szczegółowo diagnozowany(był neurolog, teraz onkolog).

nie zadziala

@Escitalopram: szkoda, nie znam się na
  • Odpowiedz
nie klepie.


@SklepzMarihuana: możesz zdefiniować to stwierdzenie?

Jak byłem w Kalifornii to sobie kupiłem pre-rolla do testów. Spodobało mi się to uczucie "mrowienia". Coś jakbym się nawalil alko, ale bez kaca. Czy właśnie to uczucie rozumiesz jako "klepanie"?
  • Odpowiedz
@Fypifapu: Tylko w Cali masz legalną marihuanę z THC, więc daj znać co Ty kupowałeś xd THC daje właśnie efekt "klepania", czyli po prostu tego odurzenia narkotycznego: luzu, braku stresu, senności (w zależności od odmiany), uśmiechu, wąskich oczu.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: no właśnie kupiłem hybryde (nie pamiętam proporcji) I indice, zawartość thc chyba około 20% (nie zwracałem na to uwagi), obie mnie usypialy, ale też właśnie fajnie "rozluźniały". IMO lepiej mi się po nich zasypialo i rano czułem się bardziej wypoczęty.

Czyli w czystym cbd nie mam co liczyć na "rozluźnienie"?
Czy cbd może pomóc w lepszym śnie?
  • Odpowiedz
@Fypifapu: Z tego co mi wiadomo to stężenia CBD obecnie oferowane jako "legalne zioło" to pic na wodę i nawet tego nie tykam bo zwyczajnie szkoda mi klopsu i wolę klasyczną. Wątpię, abyś poza placebo miał jakiekolwiek odczucia (co innego, że może działać "prozdrowotnie").
  • Odpowiedz